Mama zainstalowała w pokoju córek ukrytą kamerę. Nagranie ujawniło przerażającą prawdę, nie były same

Autor Mateusz Sidorek - 27 Maja 2020

Przeglądając nagranie z ukrytej kamery, czasem możemy przypadkiem odkryć coś niepokojącego. Właśnie tak było w przypadku rodziny matki, która skorzystała z technologii, aby móc pilnować swoich córek. Nie spodziewała się jednak, że materiał wideo ujawni tak przerażający obraz. Kobieta wraz ze swoim mężem podzielili się historią, która przypomina scenariusz rodem z thrillerów.

Nagranie z ukrytej kamery może być pomocne, gdy rodzice nie mogą spędzać dużo czasu ze swoimi małymi dziećmi, które nie są jeszcze w pełni samodzielne. Zwłaszcza w przypadku, gdy jedno z nich choruje. Niestety technologia to również otwarta furtka dla przestępców, którzy mogą dokonywać cyberataków. Matka czwórki dzieci dopiero z czasem zdała sobie sprawę, w jakim niebezpieczeństwie znalazły się jej pociechy.

Kobieta często pracowała do późna, dlatego zerkała na nagranie z ukrytej kamery, czy z jej dziećmi jest wszystko w porządku. Szczególnej opieki wymagała jednak z jej córek, która urodziła się chora. Gdy miała podejrzenia, że coś niepokojącego dzieje się z dziewczynką, mogła powiadomić męża, aby do niej zajrzał. Ten jeden raz jednak matka zauważyła coś bardzo podejrzanego.

Nagranie z ukrytej kamery okazało się tak straszne, że kobieta zareagowała tak szybko, jak było to możliwe. Później opowiedziała o swoim przeżyciu w mediach. Podkreśliła, że to samo może spotkać każdą rodzinę.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co zobaczyła matka czwórki dzieci

Zobacz także:

  1. Mama zajrzała do buzi 11-tygodniowego synka i pobladła. Natychmiast zabrała go do szpitala, ale nawet lekarze byli bezradni
  2. 11-latka wyszła z łazienki, powiedziała 2 druzgoczące zdania i umarła. Teraz mama ostrzega innych rodziców
  3. 4-latek wiedział, że umrze. Przed śmiercią powiedział mamie 3 słowa, które odbierają mowę

Źródło: Daily Story

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News