Na Wspólnej: Nie do wiary! Siostra gwiazdy serialu to najpopularniejsza polska aktorka

Na Wspólnej Siostra Joanny Kulig
youtube.com/Last Call With Carson Daly
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Niewielu wiedziało o tym, że jedna z najpopularniejszych polskich aktorek ma młodsze rodzeństwo. Zapewne wszystko przez to, że kobiety noszą inne nazwiska. Mowa o Joannie Kulig znanej m.in. z tegorocznej "Zimnej Wojny" oraz o jej siostrze Justynie Schneider, która zagrała, chociażby w serialu stacji TVN pt. "Na Wspólnej". Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie, jak bardzo podobne są do siebie siostry.

Justyna Schneider jest znana głównie ze swoich ról w polskich serialach. W postać Zofii Lipskiej w "Na Wspólnej" wcieliła się w 2014 roku. Oczywiście, aktorka zagrała również w kilku innych produkcjach, ale dzięki nim nie udało jej się zdobyć większego rozgłosu.

Zapewne niewielu z Was wiedziało, że Justyna Schneider ma w swojej rodzinie jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Mowa o starszej siostrze, Joannie Kulig. Wielu ludzi nie znajduje powiązania między kobietami, ze względu na inne nazwiska.

Jak się okazuje, zmiana nazwiska została wprowadzona celowo, aby uniknąć nieporozumień związanych z podobieństwem imion obu pań, jak przyznała Justyna w jednym z wywiadów: "Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone".

Myślicie, że zmiana nazwiska naprawdę jej pomogła? Gwiazdę z pewnością czeka jeszcze dużo pracy, aby mogła dorównać swojej siostrze. Jednak Justyna Schneider doskonale wie, że sama musi zapracować na swój sukces.

31-letnia aktorka przez ostatnie lata radziła sobie całkiem nieźle. Poza swoją rolą w serialu "Na Wspólnej" zagrała również w takich produkcjach jak "Los Numeros" czy "Supermarket". Mimo że nie oczekuję pomocy od siostry, to nigdy nie miała również zamiaru się od niej odizolować. Wręcz przeciwnie, kobiety bardzo chętnie występują razem w przeróżnych przedstawieniach. Udało im się już wspólnie zagrać na deskach warszawskiego "Och-Teatru" w spektaklu pt. "Wassa Żeleznowa". Mogliśmy je oglądać również w komedii kryminalnej "Kumulacja".

Justyna Schneider oraz Joanna Kulig przez różne nazwiska być może nigdy nie będą kojarzone jako siostry. Jednak patrząc na ich urodę, zawsze dostrzeżemy podobieństwo. Zapraszamy do naszej galerii, w której będziecie mogli lepiej poznać młodszą siostrę jednej z najpopularniejszych polskich aktorek.

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu