Widok ich zębów przyprawiał o ciarki, były gorsze niż z horroru. W końcu poszli do dentysty, efekt jest spektakularny

Mycie zębów
Instagram / Felipe Rossi
Wstecz

1 z 12

Dalej

Mycie zębów jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na prawidłową pielęgnację jamy ustnej. To teoretycznie bardzo prosta sprawa, w praktyce jednak bywa z nią różnie. Te osoby ewidentnie zapomniały o tym, by dbać o swoje uzębienie, a to, do jakiego stanu je doprowadziły, przyprawia o zawrót głowy. W końcu jednak postanowili wybrać się do dentysty, a efekt powala na kolana. Przedstawiamy 10 niesamowitych metamorfoz uzębienia.

Mycie zębów to czynność, której rodzice uczą dziecka już od najmłodszych lat. Nie robią tego bez powodu, bo dbanie o zęby jest naprawdę niesamowicie ważne, podobnie jak regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Zaniedbanie tej kwestii może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje, które będą się ciągnąć za Tobą latami. Zaniedbanie jamy ustnej to nie tylko kłopot z próchnicą, ale również z chorobami przyzębia. Jest to bardzo powszechne schorzenie, z którym boryka się mnóstwo osób na całym świecie. Przekłada się ono nie tylko na braki w uzębieniu, ale także stan zdrowia całego organizmu.

Ludzie, których przedstawimy w tej galerii, ewidentnie zapomnieli o tym, jak ważne jest dbanie o uzębienie. W wyniku tego doprowadzili do stanu, w którym ich zęby wyglądały niczym z horroru, a oni sami wstydzili się uśmiechać. Piękne zęby dodają pewności siebie i teraz już sami mogą to potwierdzić. Po wizycie u stomatologa ich życie odmieniło się na lepsze, te metamorfozy są niesamowite.

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najpiękniejsze fryzury na Sylwestra 2019. Zrobią furorę na każdej imprezie, ciężko oderwać od nich wzrok
2. Nie daj się naciągać! Poznaj 10 podstępnych sposobów, jak sklepy Tobą manipulują
3. Dorosła kobieta wierzy, że jest kotem i cały czas tak się zachowuje. Zdjęcia z jej życia powalają, dwa ostatnie wyglądają absurdalnie
4. 8 snów ma fatalne znaczenie, lepiej ich nie ignorować. Dzięki nim podświadomość wysyła Ci pilne ostrzeżenia
 

Następna strona