Co stało się z Moniką Zamachowską? Możecie mieć problem, aby ją rozpoznać

monika zamachowska
Instagram.com/@monikazamachowska
Wstecz

1 z 11

Dalej

Monika Zamachowska jest polską dziennikarką, prezenterką i osobowością telewizyjną. Jej pozycja w świecie polskiego show-biznesu jest znacząca. Od lat zachwyca widownię swoją niezwykłą urodą. Jednak jakiś czas temu coś się w niej zmieniło i niektórzy mają problem, aby ją rozpoznać. Oto zdjęcia, które szokują.

Monika Zamachowska jest córką dziennikarki radiowej i telewizyjnej, Barbary Trzeciak-Pietkiewicz. Talent redaktorski odziedziczyła z pewnością po matce. Choć pracuje w mediach, to ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim i obroniła dyplom w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW. Jest to kierunek studiów zajmujący się historią i kulturą takich krajów jak Hiszpania i Portugalia.

Większość ludzi kojarzy Zamachowską z show "Europa da się lubić", w którym zabierała w podróże widzów przed telewizorem. Była gospodarzem tej produkcji i z chęcią opowiadała o różnicach kulturowych, szoku kulturowym i wielu innych zagadnieniach związanych z etnologią. Mogliśmy również zobaczyć ją w programach: "Teleadwokat", "Europejczycy", "Strefa otwarta", "Witaj", "Europo", "Europa da się lubić", "Wstęp Wolny" i "Orzeł czy reszta?". Obecnie Monika Zamachowska jest prowadzącą "Pytania na śniadanie" razem z Michałem Olszańskim. Udzielała się też w Radiu Złote Przeboje u boku Jarosława Budnika.

Monika Zamachowska trzykrotnie brała ślub. Pierwszym jej mężem był Will Richardson, podróżnik i dziennikarz przebywający w Polsce. Drugim razem wyszła za Szkota, Jamiego Malcolma, byłego pilota RAF. Aktualnie jest żoną aktora, Zbigniewa Zamachowskiego od 2014 roku. Uważa, że Zbigniew to ten jedyny i ostatni. Mamy nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Michał Wiśniewski.

 - Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia - powiedziała w "Twojemu Imperium".

Wielu uważa ją za ikonę, osobowość medialną i ideał kobiety. Jednak jakiś czas temu, fani zauważyli coś niepokojącego. Monika Zamachowska przestała przypominać samą siebie. Co jest tego przyczyną? Czy korzysta z zabiegów upiększających, czy to kwestia kadru? Przypominamy, że prezenterka skończy w tym roku 46 lat. Przedstawiamy jej zdjęcia, które mogą budzić niepokój. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona