Co stało się z Moniką Zamachowską? Możecie mieć problem, aby ją rozpoznać

Monika Zamachowska
Instagram / Monika Zamachowska
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Monika Zamachowska jest polską dziennikarką, prezenterką i osobowością telewizyjną. Jej pozycja w świecie polskiego show-biznesu jest znacząca. Odkąd jest aktywna zawodowo, zachwyca widzów swoją niezwykłą, charakterystyczną urodą. Jednak jakiś czas temu coś się w niej zmieniło, co od razu zauważyli wierni widzowie. Przedstawiamy zdjęcia, które mogą Was zaskoczyć.

Monika Zamachowska była prowadzącą, autorką i współautorką wielu programów telewizyjnych takich jak "Teleadwokat", "Europejczycy" czy "Europa da się lubić". Została uczestniczką 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Zagrała również w dwóch filmach "Problemat profesora Czelawy" jako Joasia Paliwoda, córka Janka, oraz "Egoiści", gdzie wystąpiła jako prezenterka telewizyjna.

Monika Zamachowska jest córką dziennikarki radiowej i telewizyjnej, Barbary Trzeciak-Pietkiewicz. Talent redaktorski z pewnością odziedziczyła po matce. Choć pracuje w mediach, to ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim i obroniła dyplom w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW. Jest to kierunek studiów zajmujący się historią i kulturą takich krajów jak Hiszpania i Portugalia.

Większość widzów kojarzy Zamachowską z show "Europa da się lubić". Była gospodarzem tej produkcji i z chęcią opowiadała o różnicach kulturowych, szoku kulturowym i wielu innych zagadnieniach związanych z etnologią. Mogliśmy również zobaczyć ją w programach: "Teleadwokat", "Europejczycy", "Strefa otwarta", "Europa da się lubić", "Wstęp Wolny" i "Orzeł czy reszta?". Obecnie Monika Zamachowska jest prowadzącą "Pytania na śniadanie" razem z Michałem Olszańskim. Udzielała się też w Radiu Złote Przeboje u boku Jarosława Budnika. Od lutego do października 2012 roku pracowała w stacji TTV, gdzie do czerwca 2012 roku współprowadziła nadawany w dni powszednie program "Raz lepiej, raz gorzej", a od września do końca października 2012 roku była współprowadzącą Studia TTV, weekendowego magazynu podsumowującego wydarzenia polityczne i show-biznesowe minionego tygodnia.

Monika Zamachowska trzykrotnie brała ślub. Pierwszym jej mężem był Will Richardson, podróżnik i dziennikarz przebywający w Polsce. Drugim razem wyszła za Szkota, Jamiego Malcolma, byłego pilota RAF. Aktualnie jest żoną aktora, Zbigniewa Zamachowskiego od 2014 roku. Uważa, że Zbigniew to ten jedyny i ostatni.

- Chciałabym powiedzieć, że umrzemy, trzymając się za ręce, ale nie mogę. Oboje wiemy, że każdy związek można skończyć. Pokazują to nasze doświadczenia - powiedziała w "Twojemu Imperium".

Ma dwoje dzieci, syna Tomasza Davida Malcolma oraz córkę Zofię. Oboje są owocem miłości jej drugiego związku małżeńskiego.

Prezenterka TVP co prawda nie ma już 20 lat, ale nie ma także zamiaru tego ukrywać. Na prywatnych zdjęciach, które zamieszcza na swoim Instagramie, często pozuje bez makijażu i choć zbliża się do pięćdziesiątki, to nie wygląda na swoje lata. Jakiś czas temu postanowiła podzielić się swoim sekretem, jak udaje jej się zachować idealną cerę bez zmarszczek. Oczywiście kluczem do sukcesu okazała się medycyna estetyczna, z której chętnie korzystają celebrytki. Wiele z nich przez długie lata nie przyznaje się do korzystania z usług gabinetów kosmetycznych, czy nawet do interwencji chirurga plastycznego, sama Monika wielokrotnie podkreślała, że zamierza zestarzeć się z godnością i nie ingerować w naturę. Kiedy już zdecydowała się na tego typu zabiegi, postanowiła nie ukrywać tego faktu przed swoimi fanami. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z obserwatorami i opowiada o zabiegach, którym się poddała. Na zdjęciach, które publikuje, można było się dopatrzyć lekko opuchniętej twarzy, ale za to bez ani jednej zmarszczki.

- Byłoby naprawdę wspaniale móc żyć w zgodzie z naturą. Niestety nasze życie jest tak odległe od niej, zwłaszcza jak ktoś mieszka w dużym mieście i zjada żywność, w której jest coraz mniej mięsa w mięsie i kalarepki w kalarepce. Idea pozostania w zgodzie z naturą jest tylko piękną ideą. Wiadomo, że w moim zawodzie trzeba wyglądać najlepiej jak się da - zdradziła prezenterka „Pytania na śniadanie” w wywiadzie dla „Twojego imperium”.

Wielu uważa ją za ikonę, osobowość medialną i ideał kobiety. Jednak jakiś czas temu, fani zauważyli coś niepokojącego. Monika Zamachowska przestała przypominać samą siebie, jej twarz zupełnie się zmieniła. Wspólnie z redakcją Pikio przedstawiamy zdjęcia dziennikarki, które mogą budzić niepokój.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona