Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Autor Andżelika Wróblewska - 16 Listopada 2018

Monika Zamachowska miała w swoim życiu ogrom przygód. Jej obecne małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim jest jej trzecim związkiem małżeńskim. Także z tego powodu rodzina dziennikarki TVP powiększała się stopniowo przez lata. Wydarzenia, które towarzyszyły jej bliskim, nie zawsze należały jednak do tych pozytywnych. Oto rodzinne sekrety, o których prezenterka mówi nadzwyczaj rzadko.

Monika Zamachowska była prowadzącą, autorką i współautorką wielu programów telewizyjnych takich jak "Teleadwokat", "Europejczycy" czy "Europa da się lubić". Została uczestniczką 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Udało jej się również zagrać w dwóch filmach.

Niestety, w miłości bywało różnie. Monika Zamachowska trzykrotnie już zmieniała nazwisko. Jej pierwszym wybrankiem był Rick Richardson, z którym rozwiodła się w 1998 roku. Następnym partnerem stał się Jamie Malcolm, z którym ma dwoje dzieci. Mogłoby wydawać się, że po 11 latach nic nie mogło ich rozłączyć. Jednak w 2012 roku się rozstali, ponieważ w życiu prezenterki pojawił się Zbigniew Zamachowski.

Uczuciowe zawirowania sprawiły, że rodzina Moniki stale się powiększała. Chyba dla większości z nas zrozumiałe jest, że nie zawsze udaje się nam trafić na tę jedyną miłość za pierwszym razem. W takich przypadkach istotne jest, aby dzieci na tym nie ucierpiały. Monika wraz ze swoim byłym mężem nauczyli się wychowywać swoje pociechy razem. Fizyczna odległość, jaka dzieli ich na co dzień, nie stanowi dla nich większych problemów.

Przedstawiamy ciekawe fakty na temat rodziny Zamachowskiej, o których ona wspomina raczej rzadko.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News