Jest najstarszą modelką na świecie. Nigdy nie zgadniecie, ile ma lat

Modelka najstarsza na świecie
Francois Guillot AFP East News
Wstecz

1 z 7

Dalej

Modelka pracuje w branży od wielu dekad

Carmen Dell'Orefice jest niekwestionowaną królową wybiegów modowych całego świata. Choć pracuje w branży od wielu dekad, nadal budzi zazdrość o wiele młodszych koleżanek. Modelka zdaje się pozostawać obojętna na upływający czas. Dla wielu osób wiek dojrzały kojarzy się tylko z przemijaniem, zmianą garderoby, zachowania i stylu życia. Amerykanka jest dowodem na to, że wiek to tylko liczba.

Carmen Dell'Orefice jest modelką, która może poszczycić się najdłuższym stażem pracy na świecie. Co ciekawe, ikona mody początkowo nie wiązała swojej przyszłości z wybiegami. Jej pierwszą wielką pasją był balet. Dzięki ogromnemu talentowi i determinacji udało jej się zdobyć pełne stypendium taneczne. Młodość kobiety przypadała na okres Wielkiego Kryzysu, dlatego osiągnięcie to miało szczególną wagę. Mogło zaważyć na całej przyszłości.

Niestety, nastolatka zachorowała na gorączkę reumatyczną, co zaprzepaściło jej szanse na sukcesy taneczne. W tamtych czasach nie znano jeszcze lekarstwa na dręczące ją dolegliwości. Lekarze zalecili jej roczny pobyt w domu, zmuszając ją tym samym do przerwania absorbujących treningów, co zaprzepaściło jej szanse na międzynarodowy sukces.

Pomimo tego przyszła modelka nigdy się nie poddała i wróciła na salę baletową. Pewnego dnia, kiedy jechała na próbę, została zaczepiona w autobusie przez nieznajomą kobietę. Trzynastoletnia wówczas dziewczyna otrzymała propozycję, obok której nie mogła przejść obojętnie. Okazało się, że panią, która ją zaczepiła, była żona znanego fotografa mody, Hermanna Landshoffa.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, ile lat ma modelka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupiła bluzkę modnej marki, teraz ostrzega inne kobiety. Ubranie poparzyło jej klatkę piersiową, zdjęcia tylko dla odważnych
  2. Fani Kamila Stocha nie mogą uwierzyć. Opublikował wymowne zdjęcie, jego nowe zajęcie zdumiewa
  3. Żona robiła porządek w warsztacie zmarłego męża. Niechcący znalazła rzecz, której nie powinno tam być
  4. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

Źródło: Papilot/Interia/MaxModels

Następna strona