Kiedyś wszyscy je uwielbiali, dziś są już zapomniane. Przypomnij sobie rzeczy, które kochał kiedyś każdy Polak

Młodość
.
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Młodość to piękny okres, który większość dorosłych wspomina dziś bardzo ciepło. Każdy dorastał w innych latach, dlatego te wspomnienia mogą się od siebie nieco różnić. W dzisiejszych czasach niestety wiele z tych gadżetów, które przedstawimy w naszej galerii, zastąpiły smartfony, tablety i komputery. A szkoda, bo w latach 90. to właśnie one gwarantowały brak nudy i najlepszą zabawę, rozwijały kreatywność, umiejętność radzenia sobie i komunikacji z innymi. Ciekawe, ile z nich pamiętacie.

Młodość osób dorastających w latach 80. czy 90. była niesamowita. Teraz dzieci przed wyjściem na dwór komunikują się ze sobą za pomocą smartfonów, a często zamiast wyjść z domu po prostu zostają i grają na komputerze. Kiedyś szło się do najlepszego kumpla, żeby zapytać osobiście, czy wychodzi, a jak po szkole jadłeś obiad i usłyszałeś pod oknem swoje imię, od razu wybiegałeś, żeby posiedzieć z kumplami na osiedlowym trzepaku, pograć w piłkę czy zagrać w klasy albo gumę.

Czas biegnie nieubłaganie i aż trudno uwierzyć w to, że te kultowe gadżety odeszły w zapomnienie. Kiedyś większość osób nie wyobrażała sobie życia bez nich, dziś są tylko tanią rzeczą, która by się do niczego nie przydała. W tamtych czasach to jednak był rarytas, na który i tak nie każdy mógł sobie pozwolić. Szczęśliwcy, którzy posiadali choć jedną z tych rzeczy, na pewno mieli udane dzieciństwo.

Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy nostalgiczną podróż do przeszłości. Powspominajmy, co było najlepszym wypełnieniem wolnego czasu w tamtych latach.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak poznać, że Twój pies jest szczęśliwy? Jego humor nie ma nic wspólnego z merdającym ogonem, właściciele będą zdumieni
2. 10 najdziwniejszych ras kotów domowych, jakie istnieją. Nadają się tylko dla wyjątkowo odważnych ludzi
3. Wywierciła w stole dwie dziury i stworzyła cudo, o jakim każdy marzy. Jej dziecko jest zachwycone, a ona wydała grosze
4. Przez nowotwór straciła oczko. Niebywałe, co zrobili dla niej rodzice, teraz dziewczynka nie wypuszcza tego z rąk
 

Następna strona