Genialna misktura z mleka i dwóch dodatków. Stawia na nogi, polecają ją lekarze

Autor Weronika Wasiak - 7 Lutego 2020

Mleko to przede wszystkim świetne źródło wapnia, dlatego picie go zaleca się szczególnie dzieciom, co jednocześnie nie oznacza, że dorośli nie powinni go spożywać. Być może niewielu spodziewało się, że w przypadku przeziębienia mleko może zdziałać prawdziwe cuda - wystarczy dodać do niego kilka innych składników.

Mleko najczęściej dodajemy do płatków śniadaniowych lub dosypujemy do niego kakao. Tymczasem warto wykorzystać go w tzw. domowej medycynie, która w przypadku przeziębień jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż pełne chemii preparaty z apteki. Mało kto zdaje sobie sprawę, że organizm człowieka jest przystosowany do tego, by samodzielnie lub naturalnymi sposobami radzić sobie z infekcjami, a stosowanie chemii, wbrew pozorom, może tylko osłabić jego pracę i odporność na późniejsze dolegliwości.

Dla przykładu - przy tzw. stanie podgorączkowym zaleca się nie zażywanie żadnych leków na zbicie temperatury, bowiem organizm jest przystosowany do tego, by właśnie przy pomocy wysokiej temperatury zwalczać bakterie. Interweniować powinniśmy dopiero, gdy przekroczy ona 38 stopni i nadal wzrasta.

Najczęściej większość infekcji, jak katar, kaszel i osłabienie, jesteśmy w stanie wyleczyć domowymi i naturalnymi sposobami, w czym pomocne są produkty codziennego użytku. Mikstura na bazie mleka działa prawdziwe cuda i w sekundę jest w stanie każdego postawić na nogi.

Kliknij "Następna strona", by poznać tajniki medycyny domowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Romuald Lipko wyjawił dotąd nieznane fakty. Zdradził jak naprawdę wyglądały ostatnie chwile Anny Jantar
  2. Michał Wiśniewski ma wirusa HIV? Mocne oskarżenia jego byłej żony, opublikował wyniki badań
  3. Niewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcej
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News