Jeżeli w Waszym związku pojawiają się chociaż 2 z 10 zachowań, to jesteście szczęściarzami. Wasza miłość będzie wieczna

Miłość
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Miłość jest jednym z najsilniejszych uczuć jakie dotykają człowieka. Niejedno z nas zadurzyło się w kimś bez opamiętania i dobrze wie jak trafne jest to określenie. Niestety nie wszystkie związki są szczęśliwe i radzą sobie z próbą czasu. Wiele z par rozstaje się po zaledwie kilku latach, a nawet miesiącach. Jak sprawdzić, czy nasz związek ma szansę w przyszłości? Odpowiadamy prezentując kilka przykładów zwyczajów charakterystycznych dla prawdziwie zakochanych. Jeżeli występują u was chociaż 2 z 10 wymienionych zachowań, jesteście prawdziwymi szczęściarzami.

Miłość, zauroczenie, motyle w brzuchu - to tylko kilka ze sformułowań, którymi opisujemy stan kiedy na najbliższą osobą patrzymy przez różowe okulary. Szczera i zdrowa relacja z drugim człowiekiem to coś pięknego i niesamowitego. Wielu z nas marzy o takim związku, mimo że czasem zdaje się to nie do osiągnięcia.

Wspólne poranki, wyjścia na miasto i pierwsze wspólne wakacje, te wydarzenia wzmacniają uczucie. Niestety zdarzają się również gorsze chwile i wiele par nie potrafi przez nie przejść, rozstając się pod wpływem emocji. Według prognoz do końca 2019 roku może rozpaść się wiele związków, które teraz świetnie sobie radzą. Duża część z nich nie będzie trwała nawet pół roku. To zatrważająca informacja, która może zrazić do poszukiwania stałego partnera. Miliony ludzi na całym świecie zastanawiają się, gdzie tkwi sekret udanego i szczęśliwego związku. Jak prawidłowo zadbać o relację? Zebraliśmy dla was kilkanaście istotnych zwyczajów zakochanych, których związki przetrwały wszystkie trudne momenty i pokonały wszelkie przeciwności losu. Jedne z nich są oczywiste, inne trochę mniej, jednak każdy umocni waszą miłość i pozwoli jej rozkwitać latami. 

Najważniejszą zasadą w relacji jest oczywiście szczerość i to nie powinno nikogo dziwić. Według statystyk większość związków rozpada się ze względu na kłamstwa jednego z partnerów lub brak zaufania spowodowany różnymi czynnikami. Oszustwa są prawdziwą trucizną każdej relacji i okłamujący partnerzy powinni mieć pełną świadomość tego, że czyniąc to często ranią drugą osobę i doprowadzają do rozpadu związku. Drugim istotnym czynnikiem odpowiadającym za prawie jedną trzecią rozstań jest zdrada partnera. W tym przypadku wina jest dosyć oczywista i chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, czemu takie zachowanie w stosunku do kochającej i ufającej nam osoby jest niesprawiedliwe. Trzecią ważną zasadą jest okazywanie uczucia. Nikt nie chce być zapomniany, a żeby miłość mogła trwać, niezbędne jest stałe wyrażanie jej nawet za pośrednictwem małych gestów. To intencja ma tutaj największe znaczenie.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, czym wyróżniają się udane związki zakochanych. Czy zauważasz w swoim chociaż 2 z 10 zachowań?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
3. Zdjęcia z tego ślubu przejdą do historii. Wszystko przez zachowanie psa, który pojawił się na ceremonii

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu