Wyglądają na szczęśliwą parę, ale prawda zwala z nóg. Inne zdjęcia pokazują, jak naprawdę wygląda ich związek

Miłość, która się między nimi narodziła, była niezniszczalna
youtube.com/TaylorMorrisRecovery
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Miłość, która się między nimi narodziła, była niezniszczalna

Miłość, którą wzajemnie się obdarzyli, nie ma żadnych granic. Już jako nastolatkowie przyrzekli sobie, że będą się wspierać, ufać i chcieliby, aby z tego związku powstało coś poważnego. Prawda jednak zwala z nóg.

To była miłość od pierwszego wejrzenia - Taylor natychmiast zakochał się w uroczej blondynce, Danielle. Ona nie pozostała bierna na jego zaloty i szybko zostali parą. Nie sądzili, że przyszłość mocno zweryfikuje ich uczucie.

Kiedy znajomi dziś widzą parę razem, nie są w stanie sobie wyobrazić, że dziewczyna zdecydowała się być "z kimś takim". Dla niektórych to, co się stało, byłoby nie do przeskoczenia.

Wtedy zakochani opowiadają im swoją historię - mało kto wyobraża sobie, co musieli przejść. Chociaż na zdjęciach wyglądają na zakochanych, szczęśliwych i zdrowych, to pełnowymiarowe fotki obnażają bolesną prawdę.

Kliknij "Następna strona", aby poznać historię wyciskającą łzy zakochanej w sobie pary. Wiele osób jest w szoku, kiedy trafia do nich, co musieli przejść i czemu musieli stawić czoła.

Zobacz także:

  1. Życie z tym psem to nie przelewki. Bailey waży ponad 70 kilogramów
  2. Zabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzy
  3. Podczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarł
  4. Włożyła kilka zapałek do doniczki. Efekt powala, zaskakujące triki domowe

Źródło: YouTube

Następna strona