20 oznak świadczących o tym, że druga połówka kocha Cię nad życie. Część z nich to ogromne zaskoczenie

Miłość w związku
unsplash/Christiana Rivers/
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

20 oznak świadczących o tym, że druga połówka kocha Cię nad życie. Część z nich to ogromne zaskoczenie

Miłość to wyjątkowy stan, który potrafi zupełnie zmienić każdego człowieka. Uczucie, jakim obdarowujemy drugą osobę, może być niekiedy tak silne, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by tylko wywołać na jej twarzy uśmiech. Czasem jednak z kolejnymi latami niektóre starania zdają się zanikać. W szczególności panie często tęsknią za tym, jak ukochany starał się zrobić wszystko, by pokazać, jak bardzo je kocha. Gdy nagle zaczyna tego brakować, może pojawiać się niepokój, czy partner wciąż żywi do nas uczucie. 

Przyzwyczajenie to zmora chyba każdej pary, dlatego nic dziwnego, że niektóre z nich starają się za wszelką cenę udowodnić, że im nuda i rutyna nie jest straszna i mimo wielu lat razem wciąż mogą się poznać i cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą. Czasami rzeczywiście tak to wygląda, jednak nie brakuje sytuacji, gdy czas po prostu robi swoje i znając się już od podszewki, niektórzy nie potrzebują tyle bliskości, jak kiedyś. 

Często może chodzić nie tylko o bliskość, a także mówienie "kocham Cię", co kobiety wprost uwielbiają słychać. Co więcej, niektóre osoby z natury nie są zbyt wylewne i w nieśmiały sposób okazują swoje uczucia, co nie zawsze jest wyraźne dla ich drugiej połówki. W każdym z przytoczonych przykładów w głowie kobiety czy mężczyzny może rodzić się pytanie "czy moja druga połówka jeszcze mnie kocha"?

Niektórzy boją się wprost o to zapytać, najwyraźniej obawiając się, jaką mogą usłyszeć odpowiedź. Tymczasem jest na to prosty sposób. Wystarczy, że dokładniej przyjrzysz się zachowaniu swojego partnera bądź partnerki, a odpowiedzi nie usłyszysz, a ujrzysz na własne oczy. Jest aż 20 rzeczy, które świadczą o tym, że miłość między wami nie wygasła nawet na moment. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się na co zwrócić uwagę. 

  1. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  2. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  3. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

Następna strona