7 znaków, że Twój partner nie nadaje się na męża. Szkoda czasu, lepiej omijać go szerokim łukiem

Miłość, najgorszy mąż
unsplash/Christiana Rivers
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Jak poznać, że Twój partner nie będzie dobrym mężem?

Miłość to silne uczucie, którego bez dwóch zdań, nie da się pomylić z żadnym innym. Dwoje zakochanych w sobie ludzi są dla siebie jednocześnie najlepszymi przyjaciółmi i życiowymi partnerami. Wielu psychologów uważa, że w miłości jesteśmy w stanie zrobić dla drugiego człowieka naprawdę wiele, co jednak nie zawsze musi być dobre. To uczucie potrafi przyćmić niekiedy zdrowy rozsądek i sprawić, że "w imię miłości" niektórzy dopuszczają się absurdalnych czynów. 

Mówi się, że miłość jest ślepa. Najczęściej to twierdzenie po prostu dotyczy wyglądu drugiej osoby. Niejedni znaleźli się w sytuacji, gdy choć przez całe życie podążali za swoim wybranym typem partnera, ostatecznie na zabój zakochują się w tym, który jest jego zupełnym przeciwieństwem. Możemy również powiedzieć, że miłość jet ślepa, gdy z zakochania nie dostrzegamy wad drugiej osoby, co zdarza się niezwykle często. 

Najczęściej to właśnie kobiety, gdy poczują "motylki w brzuchu" żyją w przekonaniu, że ich ukochany jest wręcz idealny i to, co niegdyś było dla nich frustrujące, zupełnie traci znaczenie. Skarpetki rozrzucone po całym domu czy niepozmywane naczynia, zapewne dla niejednej z Was przez ostatnie lata były najgorszą zmorą, a tymczasem, choć Wasz partner dokładnie tak postępuje, wolicie czule się do niego uśmiechnąć i same uprzątnąć bałagan. To właśnie dowód na to, że miłość naprawdę potrafi być ślepa. Uczucie zakochania może przysłonić również o wiele więcej poważniejszych wad, na które powinnaś zwrócić uwagę, jeżeli myślisz o swoim facecie poważnie. Na ich podstawie możesz się przekonać, że nie będzie on dobrym mężem

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu WD-40? 10 tajemnych zastosowań, o których mało kto miał pojęcie
  2. Niepełnosprawny 10-latek długo umierał. Ojciec postawił mu nagrobek, na którego widok nie da się nie płakać
  3. Myśleli, że adoptowali małego kota. Po jakimś czasie zwierzak zmienił kolor i się zaczęło

Następna strona