"Milionerzy" rozbawili widzów do łez! Dziwne sytuacje zaskoczyły każdego

Kadr z programu "Milionerzy"
Wstecz

1 z 11

Dalej

"Milionerzy" to teleturniej, który od wielu lat umila wieczory widzów TVN. Każdy odcinek dostarcza niezapomnianej dawki wrażeń oraz wiedzy. Wielkie emocje, jakie panują w studiu, często stają się przyczyną niespotykanych nigdzie indziej sytuacji. Czasem uczestnicy nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytanie, które wydaje się stosunkowo łatwe. Zdarza się też, że samo pytanie w znacznym stopniu odbiega od standardów, do których program nas przyzwyczaił. Wszelkie tego typu momenty nie umykają uwadze telewidzów i często przechodzą do historii teleturniejowych zmagań. Specjalnie dla was zebraliśmy chwile, które rozśmieszyły fanów "Milionerów" swoją absurdalnością.

Od początku emisji teleturnieju "Milionerzy" w Polsce główna wygrana padła jedynie dwukrotnie. Pierwszy raz milion złotych wygrał pan Krzysztof Wójcik w marcu 2010 r., a po raz drugi pani Maria Romanek w marcu 2018 r. Fakt ten dowodzi, że formuła programu stanowi ogromne wyzwanie dla uczestników. Pytania z wiedzy powszechnej bywają banalne. Zawsze jednak zdarzają się i takie, które zawstydzą nawet najtęższe umysły chcące spróbować swoich sił w walce o milion.

Nierzadko dochodzi też do sytuacji, gdy odpowiedź na pytanie może wydawać się większości widzów nadzwyczaj łatwa. Uczestnikowi sprawia jednak tak wielkie problemy, że musi wykorzystać dostępne koła ratunkowe. Sytuacje tego typu mogą być spowodowane potężnymi emocjami, jakie bez wątpienia muszą towarzyszyć osobom zasiadającym w studiu naprzeciw Huberta Urbańskiego.

Niestety, coraz częściej widzowie spotykają się także z pytaniami, które zdają się swoim poziomem schodzić znacznie poniżej tego odpowiedniego dla ambitnego teleturnieju. Program "Milionerzy" w ostatnim czasie był mocno krytykowany m.in. za poruszanie tematów rodem z portali plotkarskich lub też zbyt natrętne aluzje polityczne.

Kompromitujące sytuacje zarówno dla uczestników, jak i producentów popularnego teleturnieju, zwykle zostają zapamiętane przez fanów. Media skrupulatnie odnotowują wszelkie ciekawe i godne uwagi momenty, a internauci komentują je na portalach społecznościowych.

Które momenty szczególnie rozbawiły widzów teleturnieju "Milionerzy"? Przedstawiamy zbiór najdziwaczniejszych i najśmieszniejszych chwil z programu z ostatnich lat.

(Kliknij "Następna strona").

Następna strona