Była żona Huberta Urbańskiego wzięła ślub! Jej nowy mąż to przystojny aktor

Milionerzy
Instagram/huberturbanski_official
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Milionerzy są jednym z najpopularniejszych w Polsce i na świecie teleturniejów. Prowadzącym polskiej edycji programu opartego na tym formacie jest sławny i lubiany Hubert Urbański. Niedawno była żona celebryty powtórnie wyszła za mąż, a jej wybrankiem jest słynny polski aktor grający w drogich produkcjach. Prezentujemy szczegóły i historię tej zawiłej relacji.

Milionerzy biją kolejne rekordy popularności, a prowadzący program celebryta może cieszyć się sławą. Ten lubiany teleturniej polega na serii coraz trudniejszych pytań, na które musi odpowiedzieć uczestnik, by odblokować coraz to wyższą sumę i przy odrobinie szczęścia wygrać nagrodę główną jaką jest okrągły milion złotych. W historii programu padło jedynie dwadzieścia pytań za milion, z czego tylko trzem uczestnikom udało się na nie odpowiedzieć. Od samego początku, czyli od 1999 roku Milionerzy są prowadzeni przez charyzmatycznego prezentera telewizyjnego, Huberta Urbańskiego.  

Gwiazdor był już dwukrotnie żonaty i dał życie czwórce pięknych córek, z których ostatnia - Danuta, urodziła się w 2011 roku. Dwa lata później celebryta rozwiódł się ze swoją drugą żoną. Julia Chmielnik, bo tak ma na imię była małżonka prowadzącego Milionerów jest uznaną i popularną kompozytorką, dyrygentką, a także trenerką dykcji i śpiewu. To ona przygotowywała wokalnie artystów w pierwszej, drugiej oraz trzeciej edycji turnieju Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo". W ostatnim czasie artystka powtórnie wzięła ślub z jednym ze sławnych aktorów. Nowy, o sześć lat starszy od artystki, wybranek gwiazdy - Marcin Przybylski jest znanym reżyserem teatralnym i aktorem, ukończył studia na Wydziale Aktorskim w warszawskiej Akademii Teatralnej, tej samej, w której teraz wykłada jako doktor habilitowany sztuk teatralnych. Artysta gra również w wielu popularnych polskich produkcjach, między innymi w serialach "Przepis na życie", czy "Na Wspólnej". 

Szczęśliwa para udostępniła w Internecie, za pośrednictwem popularnego portalu do publikacji zdjęć, Instagrama, cudowne fotografie w ślubnych strojach. Tymczasem Hubert Urbański odpoczywa nad morzem ciesząc się zasłużonymi wakacjami. Już po wakacjach, na 2 września, w poniedziałek o godzinie 20:55 zaplanowana jest premiera nowej edycji teleturnieju Milionerzy. My życzymy szczęścia młodej parze i oczekujemy najnowszych odcinków programu.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej o tym jak wyglądała nowa, biała suknia ślubna byłej żony Huberta Urbańskiego.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nowotwór serca to jedna z najrzadszych chorób tego typu. Wiele osób nie wie o jej istnieniu, a zaczyna się niepozornie
2. Bulwersujące wpisy na profilu Ewy Farny. Według nich piosenkarka jest "ku*wą" i chce pozbyć się dziecka [FOTO]
3. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu