Michał Wiśniewski musi się tego wstydzić! Szokująca prawda o jego małżeństwach

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
Youtube.com/Michał Wiśniewski
Wstecz

1 z 12

Dalej

Michał Wiśniewski po raz kolejny znalazł się w centrum uwagi krajowych mediów. Wszystko za sprawą kolejnego pozwu o rozwód, o którym dowiedzieliśmy się z wpisu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej na Facebooku. Czy kolejne małżeństwo gwiazdora zakończy się w sądzie? Jeśli tak, będzie to jeszcze jeden związek małżeński gwiazdora, którego rozpad odbije się szerokim echem w całej Polsce. W naszej galerii przypominamy burzliwą historię kolejnych relacji wokalisty Ich Troje i jego głośnych rozstań.

O tym, że popularny piosenkarz złożył pozew o rozwód, jego żona poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Informacja ta wydaje się szokująca przede wszystkim ze względu na dotychczasowy wizerunek Wiśniewskich w polskim show-biznesie.

Para uchodziła za zgodne małżeństwo. Jeszcze niedawno gwiazdor zapewniał, że chce spędzić z Dominiką resztę swych dni. Sama Tajner-Wiśniewska twierdzi, że jest zaskoczona decyzją artysty.

-Chyba tylko Michał wie, co się stało - oznajmiła w rozmowie z “Faktem”.

Pierwsze plotki o problemach w małżeństwie pojawiły się w związku z premierą nowej edycji “Tańca z gwiazdami”. Michał Wiśniewski miał niechętnie znosić udział swojej żony w show Polsatu, negatywnie postrzegając jej współpracę z Wojciechem Jeschke. Nie ufał partnerowi Dominiki i nie podobała mu się bliskość, jaką jego żona i Wojciech zachowywali miedzy sobą w tańcu. Podobno zamiast wspierać małżonkę, po cichu liczył na jej porażkę w programie.

Aby zaprzeczyć pogłoskom, Wiśniewscy nagrali i opublikowali na Facebooku filmik, na którym zapewniali, że między nimi wszystko się układa.

-Chcieliśmy powiedzieć po prostu, że robimy swoje i chyba dobrze, że mamy co robić - stwierdza na nagraniu Wiśniewski.

Ostatnie wydarzenia zdają się przeczyć temu, jak wówczas przedstawiali sytuację. Dominika wydaje się załamana nagłą decyzją męża. Czy rzeczywiście nieporozumienia związane z tanecznym show mogą przekreślić 7 lat związku małżeńskiego?

Jeśli rozwód rzeczywiście dojdzie do skutku, będzie to następne bolesne rozstanie wokalisty w świetle fleszy. Musimy przyznać, że Michał Wiśniewski zdecydowanie nie ma szczęścia w sprawach sercowych. W naszej galerii przypominamy, jakie głośne wydarzenia i skandale wiązały się z kolejnymi jego małżeństwami.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona