Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Czym się teraz zajmują?

michał wiśniewski
Youtube.com/Telewizja Republika
Wstecz

1 z 10

Dalej

Michał Wiśniewski to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Czterokrotnie żonaty wokalista, był w przeszłości lekkoduchem, co spowodowało, że teraz zmaga się z powikłaniami dawnego stylu życia. Stracił w życiu wiele, ale nie traci pozytywnego spojrzenia na świat i próbuje znów wzlecieć na wyżyny. Żony muzyka musiały sobie inaczej ułożyć życie. Czym się teraz zajmują? Oto co robią teraz wszystkie żony Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski tworzył swój wizerunek od lat. Doskonale pamiętamy jego wzloty i upadki, ale po ostatnich wydarzeniach można stwierdzić, że jest w lekkim dołku. Po niedawnym oficjalnym oświadczeniu o jego czwartym rozwodzie wokalista zdaje się kwestionować fakt, czy kiedykolwiek uda mu się ustatkować i być w szczęśliwym, trwałym związku. W jego życiu było zapewne wiele kobiet, a jego żony okazały się nie być "tymi jedynymi". Michał z całą pewnością żałuje wielu swoich decyzji. Wielu powiedziałoby, że zaprzepaścił szansę na międzynarodową karierę i roztrwonił ogromny majątek. Nosi na karku bardzo ciężkie brzemię, jakim jest żywot upadłej gwiazdy, co dla niektórych może być błahostką. W rzeczywistości, jego upadek był bardzo bolesny, a w jego życiu było bardzo wiele przykrości. To imponujące, że Michał nadal stara się trzeźwo patrzeć na świat, ponieważ człowiek o słabszym charakterze, już dawno by się poddał.

Michał Wiśniewski był czterokrotnie żonaty. Ma czwórkę dzieci z dwóch różnych małżeństw. Przez lata swojej kariery brał udział w tworzeniu całej masy albumów. Wyprodukował muzykę, przez którą przemawiały pokolenia. Wygrał też walkę z nowotworem. Na podstawie jego życia emitowano reality show, "Jestem, jaki jestem", które śledziły miliony widzów. Jest też znanym graczem pokera, a także właścicielem kasyna internetowego. Jak potoczy się dalej jego życie? Wielu powiedziałoby, że ma predyspozycje, aby z hukiem wrócić z powrotem na szczyt list przebojów. Od jakiegoś czasu próbuje tego dokonać i reaktywował "Ich Troje". Czym zajmują się jego byłe żony? Przedstawiamy, jak rozwija się kariera byłych żon Michała Wiśniewskiego.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona