Michał Wiśniewski to przy nich monogamista. Oto rekordziści w rozwodach

Michał Wiśniewski
YouTube.com/HoryzontSłubice
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michał Wiśniewski jest właśnie w trakcie czwartego rozwodu, jednak w porównaniu z innymi gwiazdami, cztery żony są jak kropla w morzu. Niektórzy celebryci mają na koncie dużo więcej rozwodów i zdaje się, jakby rywalizowali między sobą w konkurencji na największą ilość rozstań. Przedstawiamy gwiazdy, które słyną z częstej zmiany życiowych partnerów. Mimo wielkich deklaracji żaden związek nie okazał się być tym "na zawsze".

Odsetek rozwodów w Hollywood jest obecnie bliski 80%. Według obliczeń oznacza to, że tylko jedno na pięć małżeństw jest w stanie przetrwać. Coraz więcej sław decyduje się na trwanie w nieformalnych związkach, które w razie niepowodzenia pozwalają na odejście bez zbędnych kosztów oraz godzin spędzonych na sali sądowej. Czyżby było to idealne rozwiązanie? Okazuje się, że nie dla każdego.

Show-biznes to świat wielu pokus, które czyhają na każdym rogu. Mnóstwo imprez, ogromna ilość pieniędzy i obracanie się we wpływowym towarzystwie to coś, co może zgubić człowieka. Ludzie będący częścią tego świata nie mogą narzekać na nudę, a długoletni związek może okazać się dla nich po prostu banalny. Może właśnie dlatego nie potrafią długo wytrzymać w związku z jednym partnerem.

W przeszłości byli rekordziści, którzy pozew o rozwód wystosowali ośmio- bądź nawet dziewięciokrotnie. Do grona czołówki zalicza się Elizabeth Taylor. Wielka diwa światowego kina nie stroniła od związków małżeńskich. Jednego z mężczyzn poślubiła nawet dwukrotnie, żeby za kilka lat móc ponownie się z nim rozwieść. Związek małżeński aktorka zawarła łącznie dziewięć razy.

Michał Wiśniewski rozwodzi się z czwartą żoną, ale czy to ostatni rozwód artysty? To się dopiero okaże, być może też kiedyś znajdzie się gdzieś w światowej czołówce. Niemalże każdy związek lidera zespołu Ich Troje kończył się w atmosferze skandalu i na razie nie zanosi się na to, żeby tym razem miało być inaczej.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy rozwodowych rekordzistów, przy których nawet Michał Wiśniewski zdaje się monogamistą.

Kliknij "Następna Strona"

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu