Michał Wiśniewski przeżył w dzieciństwie ogromną traumę. Nieznane fakty z życia muzyka

Michał Wiśniewski
YouTube / KancelariaPrawnaRio
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Michał Wiśniewski jest znanym Polskim wokalistą, który odkąd tylko pojawił się w mediach, budzi kontrowersje i niemałe zainteresowanie. Na świeczniku są jego śluby i rozwody, a ponieważ muzyk nie ma szczęścia w miłości, trochę się tego już nazbierało. Nie tylko jego ostatnie skandale wzbudzają jednak zainteresowanie. Okazuje się, że jego barwna przeszłość jest równie ciekawa. Piosenkarz musiał zmierzyć się z traumatycznymi przeżyciami i aż ciężko uwierzyć, że się po tym pozbierał.

Michał Wiśniewski w tym roku będzie obchodził 47 urodziny. Niebawem rozwiedzie się po raz czwarty i może wcale nie ostatni. Kiedy media obiegła wiadomość o zbliżającym się rozwodzie z Dominiką Tajner, nie wbudziło to nawet wielkiego zdziwienia, ponieważ lider zespołu Ich Troje poniekąd słynie z tego, że nie należy do osób trwałych w uczuciach i często zmienia partnerki i żony.

Wielu zastanawia się, skąd może wynikać takie podejście do związków, jednak jak się okazuje, Michał Wiśniewski w dzieciństwie przeżył wielką traumę, która rzeczywiście mogła odbić się na jego życiu w taki sposób. Tajemnice jego przeszłości są naprawdę wstrząsające.

Muzyk ma na swoim koncie liczne skandale i burzliwe historie. Niejednokrotnie gościł również na sali sądowej - zarówno jako oskarżyciel, jak i oskarżony. W latach, w których brylował jako jedna z największych gwiazd, chętnie zapraszał kamery do swojego domu i bezproblemowo pozwalał wejść z butami w swoje życie. Od jakiegoś czasu jednak nieco bardziej ceni sobie prywatność.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy nieznane fakty z życia muzyka, które mogą naprawdę zaskoczyć.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona