Michał Wiśniewski przeżył trudne chwile! Niewyobrażalne cierpienia gwiazdora

Wiśniewski
Youtube.com/Plejada
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Michał Wiśniewski to z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu i polskiej sceny muzycznej. Za nim wiele nieudanych małżeństw, ale i mnóstwo tragedii. Opisujemy momenty grozy, które przeżył wokalista.

Swego czasu "Ich Troje" było topowym zespołem, a większość ludzi znała chociaż fragment piosenki "Powiedz". Słynne określenie "nie sępie miłości" do tej pory zastanawia słuchaczy. Dla wielu Polaków kapela ta jest ucieleśnieniem pewnej epoki.

Sam Wiśniewski kiedyś był bogaczem, właścicielem fortuny, nieruchomości, aut i wielu innych dóbr materialnych. W pewnym momencie stracił cały dorobek przez swoją nieodpowiedzialność. Nie odprowadzał podatków w związku ze swoją działalnością. 11 maja 2018 r. Sąd Rejonowy ogłosił upadłość konsumencką Michała Wiśniewskiego. Muzyk przyznał też, że ma nad sobą kilku komorników, a zlicytowanie jego nieruchomości pomoże spłacić znaczną część jego długów. Ponoć ma odłożone miliony złotych z czasów swojej świetności, które pozwalają mu się utrzymać.

Reprezentował nasz kraj podczas Eurowizji 2003. Niestety jego zespół nie odniósł sukcesu i zajął zaledwie 15 miejsce. Jego gwiazda powoli gasła i nagle Wiśniewski przestał być topowym wykonawcą muzycznym w naszym kraju. Mówi się, że zgubił go alkohol i rozrzutność. Inni twierdzą, że wykorzystał swoje 5 minut, tak jak mógł. Zaczęła się era nowego pokolenia, a Wiśniewski nie wbija się już w dzisiejsze kanony muzyczne.

Wiele przeżył w dzieciństwie, ale i wiele doświadczył w życiu dorosłym. Z pewnością dramaty, jakie go spotkały, odcisnęły na nim piętno. Dzieciństwo, którego, jak sam przyznaje, nigdy nie miał, nie pomogło mu w ułożeniu sobie życia rodzinnego. Wokalista czterokrotnie stawał na ślubnym kobiercu i ma czworo dzieci. Dziś mówi, że ustabilizował swoje życie osobiste i chce się zestarzeć u boku obecnej żony, Aleksandry Tajner. Często opowiada o koszmarach z przeszłości i o tym, że wybaczyć można wszystko, ale pamięta się zawsze. Oto dramaty Michała Wiśniewskiego, które odcisnęły piętno na jego życiu.

Następna strona