Michał Wiśniewski ponownie zostanie tatą! Przypominamy jego szalone imiona dla dzieci oraz burzliwe skandale

Michał Wiśniewski
Instagram / Michał Wiśniewski
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michał Wiśniewski może pochwalić się licznymi skandalami, jakie towarzyszyły mu przez te wszystkie lata bycia popularną osobą. Jakiś czas temu kolorowa prasa przekazywała niesamowitą nowinę o tym, że niedługo mężczyzna ponownie zostanie rodzicem. Internauci spekulowali, jak tym razem zdecyduje się nazwać swoje dziecko. Przedstawiamy największe skandale z udziałem artysty i szokujące imiona, jakie zdecydował się nadać swoim dzieciom.

Michał Wiśniewski jest artystą, który bez przerwy cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mediów. W ostatnim czasie znowu jest o nim bardzo głośno, a wszystko za sprawą kolejnego rozwodu. Wraz z Dominiką Tajner uchodzili za wzorowe małżeństwo, okazuje się jednak, że nie było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Przez długi czas kolorowa prasa żyła tylko i wyłącznie tym tematem.

Wszyscy z niecierpliwością czekali czym znowu zaskoczy nas lider zespołu Ich Troje. Internauci w dyskusjach obstawiali, jak szybko mężczyzna znajdzie pocieszenie w ramionach nowej kobiety. Część osób miała również nadzieje, że może to już koniec miłosnych perypetii gwiazdora. Nic bardziej mylnego, a Wiśniewski zaskoczył nas dużo szybciej, niż byśmy się tego spodziewali. Okazuje się bowiem, że piosenkarz spodziewa się kolejnego potomka.

Wiadomo, że aktualnie spotyka się z 46-letnią kobietą poznaną przez Internet. Portale plotkarskie szybko obiegły zdjęcia z ich randki. Według doniesień jednego z tabloidów kobieta aktualnie jest w trzecim miesiącu ciąży. Oznacza to, że ich pociecha przyjdzie na świat w marcu 2020 roku! Nie da się ukryć, że najwierniejsi fani już czekają z niecierpliwością. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przypomnieć imiona jego dzieci, a także największe skandale z jego udziałem.

Kliknij "Następna Strona" żeby przypomnieć sobie najgorętsze fakty na jego temat.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gdzie mieszka Michał Szpak? Te wnętrza powalają, w nr 6 aż trudno uwierzyć! [FOTO]
2. Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają. Z nimi nie warto się wiązać!
3. Największe skandale w historii TVN. 14 wydarzenie wstrząsnęło wszystkimi widzami
 

Następna strona