Wiśniewski bardzo ją skrzywdził. Była wokalistka Ich Troje przerwała milczenie, nie przebierała w słowach

Autor Weronika Wasiak - 30 Marca 2020

Michał Wiśniewski od lat nie znika z pierwszych stron tabloidów, choć od pewnego czasu głównie mówi się o jego sercowych podbojach, a nie o sukcesach zespołu. Wokalista co i rusz budzi poruszenie kolejnym małżeństwem, rozwodem, czy też długami, o których swego czasu było naprawdę głośno.

Michał Wiśniewski stara się jednak, by jego życie prywatne takim pozostało, dlatego na swoim Instagramie niewiele pojawia się wzmianek o jego rodzinie, czy też nowych związkach - szczególnie, gdy po rozwodzie z Dominiką Tajner w jego życiu pojawiła się niejaka Paulina, która ponoć spodziewa się owocu ich miłości. Jakiś czas temu fani nie prowadzili ożywione dyskusje o zespole Ich Troje, w którym po raz kolejny zabrakło wokalistki.

Sam Michał podtrzymywał, że póki co nie szuka nowego głosu, co z kolei narodziło spekulacje, jakoby niebawem grupa miała zawiesić działalność. Gwiazdor szybko rozwiał wszelkie pogłoski, ogłaszając, że po wielu latach do zespołu powraca Ania Świątczak. Tymczasem głos zabrała była wokalistka, Agata Buczkowska, która występowała z Ich Troje przez ostatnie trzy lata. Artystka nie przebierała w słowach.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do gotowania rosołu nigdy nie używaj mięsa bez kości. Nawet nie wiesz, jak wielki błąd popełniasz
  2. Odbiera mowę. Ma 73-lata, a ciała mogą jej pozazdrościć nawet dwudziestolatki
  3. Po latach odkrył, że w jego ogródku kryje się coś tajemniczego. Złapał za łopatę i zaczął kopać, natychmiast pobladł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News