Najbardziej dramatyczne rozwody i rozstania roku. Wiśniewski, Górniak, Bieniuk, Wieniawa i inni

Michał Wiśniewski i inne gwiazdy, które w 2019 zakończyły swój związek
.
Wstecz

1 z 11

Dalej

Które gwiazdy w tym roku zakończyły swój związek?

Nie tylko Michał Wiśniewski w 2019 roku zakończył swój związek, choć bez dwóch zdań o rozpadzie tej relacji mówiło się najwięcej, a kolorowa prasa każdego dnia wręcz huczała od kolejnych doniesień. Ostatnie 12 miesięcy dla wielu par były naprawdę burzliwe i choć niejednym udało się przezwyciężyć przeciwności losu, nie wszyscy mieli tyle szczęścia i w mniej lub bardziej przyjazny sposób rozdzielili swoje życiowe drogi. 

Michał Wiśniewski, Julia Wieniawa czy chociażby Edyta Górniak to gwiazdy, których związki ciekawiły największe rzesze fanów. To właśnie oni razem ze swoimi ulubieńcami przeżywali, gdy dochodziło do rozstania. Zakończenie relacji z partnerem czy partnerką, często wieloletniej, dla jednych jest szansą na nowy związek, a dla innych sposobnością, by rozwinąć skrzydła kariery. 

Niemniej każde zerwanie czy rozwód były dla zainteresowanych bardzo bolesne, a niektórzy jawnie to okazywali. Jedną z nich była Dominika Tajner, która nie kryła swoich emocji po tym, jak niemal z dnia na dzień Michał złożył do sądu pozew rozwodowy, choć uprzednio nic nie wskazywało na jego zamiary. Kolejnym głośno komentowanym było rozstanie Wieniawy i Barona, które zakończyło się równie szybko, jak się zaczęło. 

Zakochani bez opamiętania początkowo skrywali łączące ich uczucie, jednak gdy poczuli się pewniej, chętnie afiszowali się związkiem, który okazał się klapą. O niektórych gwiazdach mówiono tygodniami, a o innych nawet miesiącami, a my przypominamy zdecydowanie  najbardziej dramatyczne rozstania tego roku. 

Kliknij "Następna strona", by przypomnieć sobie komu w 2019 roku nie poszczęściło się w miłości. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Rozenek, Lis i Królikowski w szpitalu, Ibisz w żałobie. Największe dramaty 2019 roku
  2. Oglądasz na własną odpowiedzialność. Kochankowie, którzy zapomnieli spojrzeć w lustro
  3. Ścinają z nóg. Bardzo stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej wyciekły do sieci
Następna strona