Żony Wiśniewskiego zdradzają jaki jest naprawdę. Po słowach Tajner włosy stają dęba

Michał Wiśniewski
Instagram @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Michał Wiśniewski jakiś czas temu sfinalizował swój rozwód z Dominiką Tajner. Przez długi czas niemal cały kraj żył tym tematem, a Dominika nie kryła zdziwienia i niezrozumienia. Jego byłe żony także postanowiły zabrać głos w tej sprawie, a to, co wyznały, może zaskoczyć. Okazuje się, że związek z gwiazdorem wcale nie wygląda bajkowo. Przedstawiamy kontrowersyjne wypowiedzi jego byłych żon.

Michał Wiśniewski niespodziewanie wysłał swojej byłej partnerce pozew o rozwód. Rozżalona Tajner w wywiadach przyznawała, że nie ma absolutnie pojęcia, dlaczego doszło do takiej sytuacji. Po czasie jednak zdecydowała się wyznać prawdę i opowiedzieć o związku z gwiazdorem. Okazuje się, że wcale nie było w nim tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

To samo w przypadku jego pozostałych partnerek, jakimi były Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak. Kobiety zdecydowały się wyznać, co kryło się pod powłoką na pozór uroczego związku. Okazuje się, że wstawianie do sieci wspólnych zdjęć z miłosnymi popisami i deklaracjami o ogromnym uczuciu, jakim się darzą, wspólne tatuaże, plany i wycieczki mają swoje drugie dno.

To, co zdecydowały się wyznać jego byłe żony, może wielu zaskoczyć. Michał Wiśniewski według nich ma sporo za uszami, a wszystko zaczęło wychodzić na jaw, gdy ich związki zaczęły się sypać. Prawda, którą przedstawiły światu, może postawić gwiazdora w nieco innym, gorszym świetle. Według nich z muzykiem wcale nie żyje się łatwo, a związek z nim jest prawdziwym wyzwaniem. Przedstawiamy wypowiedzi jego byłych żon. Przy słowach Dominiki Tajner aż włosy stają dęba.

Kliknij "Następna Strona", żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Przestrzegali ją przed tragedią. Zostawiła noworodka z "maszyną do zabijania", widok po powrocie ściął kobietę z nóg
2. 70-latki biorą ślub z połowę młodszymi mężczyznami. Potem mają gigantyczne problemy nie do rozwiązania
3. To nie fotomontaże. Niesamowite zdjęcia krzyżówek pitbulla z jamnikiem, owczarka z mopsem - są cudowne
 

Następna strona