Syn Michała Wiśniewskiego to dorodny mężczyzna. Nie jest ani trochę podobny do ojca! [FOTO]

Michał Wiśniewski
Instagram/wisniv
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Michał Wiśniewski jest znanym i lubianym artystą polskiej sceny muzycznej. Na przestrzeni lat wielu z nas z uwagą śledziło jego życie zawodowe i rodzinne, w tym dorastanie jego jedynego męskiego potomka - Xaviera. Nie każdy wie, że młodzieniec skończył niedawno 17 rok życia i powoli wchodzi w dorosłość. Przedstawiamy naszym zdaniem najciekawsze zdjęcia syna Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski jest głośną postacią medialną, a jego czerwone włosy rozpoznają chyba wszyscy Polacy. Sławny artysta przeszedł w swoim życiu przez wiele małżeństw dając przy tym życie czwórce wspaniałych dzieci, Xavierowi, Fabienne, Etiennette i Vivienne. Jego pierworodny i jedyny syn obchodził w tym roku swoje siedemnaste urodziny, z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się przemianie jednego z najpopularniejszych nastolatków w Polsce.

Xavier Michał Wiśniewski określa sam siebie jako tancerza i pisarza, a jako jedno z ulubionych hobby wymienia kopanie piłki. Niewielu jednak wie, że oficjalnie młodzieniec jest również członkiem grupy Ich Troje i podróżuje razem z ojcem pomagając mu w organizacji występów w całej Polsce. Michał Wiśniewski wyjawił, że jego syn pełni ważną funkcję pomocnika i asystenta grupy artystycznej dbając o ich komfort i samopoczucie poza sceną. Syn już prawie 50-letniego Michała Wiśniewskiego lubi dzielić się swoim życiem ze znajomymi i światem za pośrednictwem portali społecznościowych, a jego poczynania w Internecie obserwuje również spora rzesza fanów założyciela zespołu Ich Troje. Nastolatek udostępnia na swoich profilach, na Facebooku i Instagramie, zdjęcia z rozgrywek piłki nożnej i koszykowej, a także wielu podróży, między innymi wyjazdu na wyspę Rhodos, nie brakuje również wspólnych fotografii z siostrą - Fabienne Martą. Wiemy też, że młodzieniec nie zatracił kontaktu z matką, równie sławną co jego ojciec Mandaryną, czyli Martą Mandrykiewicz, z którą Michał Wiśniewski był w związku małżeńskim przez prawie 5 lat. To dobra wiadomość, ponieważ wiele dzieci gwiazd żyje w cieniu rodziców i z czasem zatraca tak ważną relację.

 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć jak dziś prezentuje się Xavier Wiśniewski.

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona