Wiśniewski wygrał walkę z rakiem. Jego dramat rozrywa serce na pół

Michał Wiśniewski
Youtube.com/Horyzont Słubice
Wstecz

1 z 10

Dalej

Michał Wiśniewski przez lata ukrywał swoją chorobę. Muzyk zmagał się z jedną z odmian raka, która zaatakowała okolice odbytu. Zmiany, które zauważył na swoim ciele, nie dawały mu spokoju i pierwsze co zrobił to udał się do dermatologa. Dopiero u niego dowiedział się, że to może być coś dużo gorszego niż choroba skórna. Oto dramatyczna historia, która przytrafiła się legendzie polskiej muzyki rozrywkowej.

Michał Wiśniewski był niegdyś niesamowicie popularny. Piosenkarz występował wraz z grupą "Ich Troje". Zasłynęli oni z występu na Eurowizji w 2003 roku. Na cześć lidera zespołu wyemitowano nawet specjalne reality show, które było poświęcone jego życiu. Nosiło ono nazwę "Jestem, jaki jestem" i obfitowało w wiele kontrowersji. Co ciekawe, wokalista jest mocno powiązany z pokerową polską reprezentacją. To właśnie on założył Polski Związek Pokera i aktywnie popularyzuje tą grę karcianą. Jest również właścicielem internetowego kasyna i kilku stron o tematyce pokerowej.

Michał Wiśniewski zmagał się z rakiem jelita grubego kilka lat. Choroba zaatakowała niespodziewanie, jednak nie było groźnych przerzutów. Na szczęście ta odmiana raka ma dość dobre rokowanie. Piosenkarz wyjawił prawdę o chorobie podczas jednego z odcinków "Pytania na śniadanie". Opowiedział widzom, że zmaga się z ciężką chorobą i został mu wycięty guz z okolic pośladków. To, co mogło spowodować chorobę sprawi, że będziecie w szoku. Przedstawiamy drogę, przez którą przejść musiał Michał Wiśniewski.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona