Najbardziej dziwaczne imiona, jakie polskie gwiazdy nadały swoim dzieciom. Niektóre mają fantazję większą niż Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski
instagram.com
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Michał Wiśniewski nie jest jedyną polską gwiazdą, która lubuje się w wyjątkowo ciekawych imionach, nadawanych swoim dzieciom. Wydawać by się mogło, że tak kontrowersyjne imiona, jak Vivienne, Xavier, Fabienne czy Etiennette są szczytem tego, co można wymyślić na imię dla swoich potomków. Jak się jednak okazuje, wokalista Ich Troje wcale nie był najbardziej oryginalnym rodzicem.

Wokalista "Ich Troje" znany był przed laty ze swojej dużej ekstrawagancji i niekonwencjonalnych zachowań. Masa skandali obyczajowych, wizerunek oryginała i prawdziwej gwiazdy polskiego show-biznesu przełożył się na wiele decyzji życiowych muzyka, a także na dobór imion dla dzieci. Czemu artysta zdecydował się na oryginalne nazewnictwo dla swoich pociech? Ten wybór nie był przypadkowy.

Imiona pochodzące z zagranicy zyskują coraz to większą popularność także wśród zwykłych Polaków. Coraz częściej możemy usłyszeć o Jessicach i Brianach, ale to i tak ustępuje kreatywności niektórych postaci polskiego show-biznesu.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć najdziwniejsze imiona dzieci gwiazd

Następna strona