Wiśniewski przerwał milczenie na temat pedofilii. Ujawnił skrywaną prawdę

Autor Agata Jaroszewska - 20 Maja 2020

Michał Wiśniewski jest jedną z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Chociaż obecnie głównym tematem poruszanym w rozmowach z nim jest nowy związek z tajemniczą kobietą, dla której zostawił Dominikę Tajner, to wokalista nie zamierza przestać angażować się także w inne sprawy.

Zobacz także: Hołownia wysiadał z luksusowego auta, nagle zaczepił go bezdomny. Nikt nie mógł przewidzieć, co wydarzyło się chwilę później

Ostatnio głośno było o jego utworze wykonanym w ramach Hot16Challenge, ale teraz zdecydował się poruszyć ważny społecznie temat. W związku z premierą nowego filmu braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego", w społeczeństwie na nowo rozgorzała głośna dyskusja dotycząca pedofilii. Swoje trzy grosze dorzucił także Michał Wiśniewski, ujawnił skrywaną przez lata prawdę.

Okazuje się, że nawet celebryta zetknął się pośrednio z tym obrzydliwym zjawiskiem. Opowiedział o wszystkim w wywiadzie, pokazał nawet zdjęcia nawiązujące do tamtych wydarzeń. Jak widać, problem z krzywdzeniem dzieci jest dużo większy, niż komukolwiek mogło się wydawać. Artysta nie zdawał sobie sprawy, że ludzie, z którymi przebywał mogli tak bardzo ucierpieć.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się co powiedział Michał Wiśniewski

Zobacz także:

  1. Urodziła wyjątkowe bliźniaki, niewiarygodne jak wyglądają. Chodzi o ich kolor skóry
  2. Małgorzata Rozenek pokazała, jak urządziła pokoik. Luksus bije po oczach
  3. Kobieta nagle zaczęła rodzić. Chwyciła za telefon i poprosiła 10-letniego synka o niebywałą rzecz
  4. Miesiąc urodzenia zdradza dominującą cechę charakteru. 3 z nich są wybitne, reszta może pozazdrościć

Źródło: Fakt

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News