Nie da się go rozpoznać. W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie Michała Wiśniewskiego, nikt wcześniej go nie widział

Autor Mateusz Sidorek - 20 Lutego 2020

Na temat wizerunku, jaki przez lata stworzył Michał Wiśniewski, można już pisać legendy. Piosenkarz już niczym nas nie zaskoczy - chyba, że ogoli głowę na łyso. Chociaż w jego przypadku to też nie byłoby przesadną ekstrawagancją.

Michał Wiśniewski - wbrew opinii, niektórych osób - nie urodził się z czerwonymi włosami. Archiwalne zdjęcie, które niedawno pojawiło się w internecie, jest na to dowodem. Patrząc na tą fotografię aż trudno uwierzyć w potulny i anielski wygląd piosenkarza. Na podstawie zdjęć z różnych okresów jego życia można odtworzyć długą drogą, jaką przebył gwiazdor.

Michał Wiśniewski królem metamorfozy

Michał Wiśniewski może pochwalić się nie tylko kontrowersyjnym wyglądem. Artysta miał w swoim życiu również bardzo trudny okres. Wraz z jego krzykliwymi fryzurami pojawiły się nadużywanie używek oraz hazard. Ostatnimi czasy jednak wydaje się, że piosenkarz znów zaczął panować nad swoim życiem. Walczy z alkoholizmem i pielęgnuje relacje z byłymi żonami oraz swoimi dziećmi. Coraz częściej widzimy go przed kamerą uśmiechniętego i świadomego swoich wyborów.

Najmłodsi fani mogą nie pamiętać, że Michał Wiśniewski zaczął swoją karierę już w latach 90. Od tego czasu na scenie pojawiał się w najróżniejszych stylizacjach. Zmieniał kolory włosów oraz fryzury - czasem stawiał na przylizaną grzywkę w stylu emo, innego razu włosy na jego głowie były roztrzepane albo stały jak płomienie. Po tylu latach trudno zapamiętać jego wszystkie przemiany.

Jednak to zdjęcie robi prawdziwą furorę - wygląda na to, że w trakcie jego powstania Michał Wiśniewski jeszcze nie miał pojęcia, jak wielka kariera go czeka.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć zdjęcie Michała Wiśniewskiego z dzieciństwa

Zobacz także:

  1. Była w ciąży przez 14 lat. Zdjęcia wprawiają w osłupienie
  2. Razem zrzucili niemalże 150 kilogramów. Powalające zdjęcia, rekordziści zachwycają
  3. Usiadła na brzegu basenu i doprowadziła innych do szału. Nie mieści się w głowie co zrobiła
  4. Dopiero po czasie wyszło na jaw. Wstrząsające kulisy rozstania Piotra i Justyny Żyłów

źródło: telemagazyn.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News