Alkoholizm, hazard, nowotwór. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był tak szczery, niektóre wyznania przerażają

Autor Monika Majko - 20 Stycznia 2020

Michał Wiśniewski żyje pełnią życia i nigdy tego nie ukrywał. Mężczyzna słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, a jego życie mogłoby posłużyć za inspirację do scenariusza filmowego. Niedawno udzielił niesamowicie szczerego wywiadu, fani muzyka byli w szoku.

Michał Wiśniewski nie miał łatwego życia, a jego problemy zaczęły się już w dzieciństwie. Rodzice muzyka byli uzależnieni od alkoholu, najmłodsze lata spędził u babci, a po jej śmierci trafił do domu dziecka. Te ciężkie doświadczenia odbiły się na całym jego dorosłym życiu, ale popularny wokalista nigdy nie ukrywał swoich korzeni, wręcz przeciwnie. Mężczyzna nie należy do skrytych, a swoimi przeżyciami chętnie dzieli się z fanami. Najlepszym przykładem był program "Jestem, jaki jestem" w którym kamery śledziły każdy jego ruch.

Dziś ulubieniec tłumów ma na koncie kilka rozwodów, jest też bankrutem, do czego oczywiście oficjalnie się przyznaje. Mimo tego, jego entuzjazm wobec życia nie słabnie. Nauczył się korzystać z niego na całego.

- Generalnie wydaje mi się, że nie ma takiej sytuacji, z której Michał Wiśniewski nie znalazłby wyjścia - wyznał wokalista.

Choć fani dużo wiedzą o swoim ulubieńcu, to o jego życiu wciąż krąży wiele plotek. Niedawno muzyk udzielił niesamowicie szczerego wywiadu w audycji "NieZŁY pacjent" na antenie Radia Zet. Przyznał się do wielu problemów oraz skomentował historie, które na jego temat pojawiały się w mediach. Niektóre z wyznań są szokujące, wielbiciele muzyka są zupełnie zaskoczeni. Tak otwarcie nie mówił jeszcze nigdy.

By zobaczyć, do czego przyznał się Michał Wiśniewski, kliknij Następna Strona

Zobacz także:

  1. Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietę
  2. Bawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzów
  3. Była ikoną w PRL, teraz gwiazdą Barw Szczęścia. Przyznała się do strasznego nałogu, była na skraju
  4. Adoptowali kota, który urósł do ogromnych rozmiarów. Mimo obaw postanowili go zatrzymać, zdjęcia wprawiają w osłupienie
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News