Wszystkie byłe żony Wiśniewskiego. Najnowsze zdjęcia ujawniają metamorfozy tak spektakularne, że nawet Michał nie mógł ich wyśnić

Wszystkie byłe żony Michała Wiśniewskiego
Instagram/Michał Wiśniewski
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Wszystkie byłe żony Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski to niekwestionowany gwiazdor polskiej sceny muzycznej. Wokalista zespołu Ich Troje słynie ze swojego bujnego życia uczuciowego. Piosenkarz kilkukrotnie był żonaty i jest ojcem czwórki dzieci. Obecnie Wiśniewski spodziewa się piątego potomka ze swoją nową partnerką Pauliną. Jego byłe żony robią zawrotne kariery, a ich metamorfozy zaskoczą niejedną osobę. 

Michał Wiśniewski miał trudne dzieciństwo. Jego rodzice byli uzależnieni od alkoholu, a on sam tułał się po domach dziecka i rodzinach adopcyjnych. W końcu zamieszkał z babcią, jednak ten etap wokalista zespołu Ich Troje wspomina również źle. Kobieta często biła swojego wnuka, ponieważ była zdania, że dzieci należy wychowywać "twardą ręką". Po jej śmierci piosenkarz przeprowadził się do ciotki w Niemczech, jednak tam również nie zaznał szczęścia. 

Michał Wiśniewski i jego nieudane związki

Piosenkarz ma na swoim koncie cztery nieudane związki. Trzy z czterech żon muzyka należały do jego zespołu Ich Troje. Małżeństwa Wiśniewskiego nie trwały długo i zazwyczaj kończyły się burzliwymi rozwodami, którymi żyła cała Polska. Chociaż początkowo wydawało się, że byłe partnerki muzyka nie zrobią bez niego spektakularnej kariery, to jednak udowodniły, że są w stanie poradzić również bez jego wsparcia. 

Rok 2019 obfitował w pasmo niepowodzeń muzyka. Artysta po raz kolejny się rozwiódł, a do tego doszły ogromne problemy finansowe. Jak się okazało, wokalista ma ponad 4 mln długów, a na tę gigantyczną kwotę składają się między innymi zaległe składki w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz niezapłacone rachunki i podatki. Co więcej, zgłaszają się kolejne osoby, którym Wiśniewski jest winien pieniądze. Zła passa w życiu artysty trwa. 

Problemy Wiśniewskiego na pewno pomoże rozwiązać jego nowa miłość, Paulina, z którą muzyk spodziewa się swojego piątego dziecka. Jego tajemnicza partnerka również ma czwórkę potomstwa z poprzedniego związku, więc w sumie para będzie wychowywać dziewięcioro dzieci. Na ten moment Michał Wiśniewski nie chce jednak ujawniać szczegółów swojego najnowszego związku. Wiadomo jedynie, że poznał swoją obecną ukochaną przez internet. 

Byłe żony Wiśniewskiego mają się natomiast bardzo dobrze. Wszystkie przeszły ogromne metamorfozy i wyglądają obłędnie. Widocznie czas wyleczył rany po nieudanym związku z artystą. Kobiety zajęły się sobą i odniosły sukcesy w swoich zawodach. 

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć pierwszą żonę Wiśniewskiego

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  2. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  3. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Następna strona