Ujawniono szokującą prawdę o wszystkich rozwodach Michała Wiśniewskiego. Oniemiejecie

Michał Wiśniewski
YouTube / Michał Wiśniewski
Wstecz

1 z 12

Dalej

Michał Wiśniewski po raz kolejny znalazł się w centrum uwagi krajowych mediów. Wszystko za sprawą kolejnego pozwu o rozwód, o którym poinformowała Dominiki Tajner-Wiśniewska na swoim Facebooku. Czy kolejne małżeństwo gwiazdora zakończy się w sądzie? Jeśli tak, będzie to jeszcze jeden związek małżeński gwiazdora, którego rozpad odbije się szerokim echem w całej Polsce. Przedstawiamy burzliwą i szokującą historię wszystkich relacji lidera zespołu Ich Troje i jego głośnych rozstań.

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód swojej żonie, która za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła poinformować wszystkich o tym fakcie. Informacja ta wydaje się szokująca przede wszystkim ze względu na dotychczasowy wizerunek pary w polskim show-biznesie. Kobieta po 8 latach wspólnego życia otrzymała od swojego męża taką niespodziankę.

Uchodzili za zgodne małżeństwo. Jeszcze niedawno gwiazdor zapewniał, że chce spędzić z Dominiką resztę swych dni. Sama Tajner-Wiśniewska przez długi czas twierdziła, że jest zaskoczona decyzją artysty.

- Chyba tylko Michał wie, co się stało - oznajmiła w rozmowie z “Faktem”.

Pierwsze plotki o problemach w małżeństwie pojawiły się w związku z premierą nowej edycji “Tańca z gwiazdami”. Mężczyzna miał niechętnie znosić udział swojej żony w show Polsatu, negatywnie postrzegając jej współpracę z Wojciechem Jeschke. Nie ufał partnerowi Dominiki i nie podobała mu się bliskość, jaką jego żona i Wojciech zachowywali miedzy sobą w tańcu. Podobno, zamiast wspierać małżonkę, po cichu liczył na jej porażkę w programie.

Aby zaprzeczyć pogłoskom, Wiśniewscy nagrali i opublikowali na Facebooku filmik, na którym zapewniali, że między nimi wszystko się układa.

- Chcieliśmy powiedzieć po prostu, że robimy swoje i chyba dobrze, że mamy co robić - stwierdza na nagraniu artysta.

Ostatnie wydarzenia zdają się przeczyć temu, jak wówczas przedstawiali sytuację. Dominika wydaje się załamana nagłą decyzją męża. Czy rzeczywiście nieporozumienia związane z tanecznym show mogą przekreślić 8 lat związku małżeńskiego?

Przez długi czas kobieta nie mogła się z tym pogodzić, na każdym kroku podkreślała, że wciąż kocha Michała i nie dopuszczała do siebie informacji, że to definitywny koniec ich związku. Musiała się wyprowadzić z domu, w którym mieszkali, co na pewno było dla niej bardzo emocjonalnym przeżyciem. W wywiadach wielokrotnie oznajmiała, jak bardzo cierpi i nie ma pojęcia, dlaczego mąż postanowił podjąć taką decyzję. Zaledwie pół roku wcześniej oboje wyznawali sobie miłość do końca życia w jednym z programów telewizyjnych. Ich uczucie okazało się jednak niewystarczające.

Po tym, jak syn Dominiki Tajner zapadł w śpiączkę, relacje między nią a Michałem się poprawiły. Spekulowano nawet, że do rozwodu ostatecznie nie dojdzie. Celebrytka ucięła jednak wszystkie plotki i zapewniła, że ona i lider Ich Troje rozstali się na dobre.

Muzyk ma na swoim koncie liczne skandale i burzliwe historie. Niejednokrotnie gościł również na sali sądowej - zarówno jako oskarżyciel, jak i oskarżony. W latach, w których brylował jako jedna z największych gwiazd, chętnie zapraszał kamery do swojego domu i bezproblemowo pozwalał wejść z butami w swoje życie. Jednak największym zainteresowaniem cieszą się szczegóły jego relacji z kobietami, które zawszy bywały burzliwe.

Kiedy całą Polskę obiegła informacja o jego kolejnym rozwodzie, fani niemalże od razu zaczęli zastanawiać się, jaka będzie następna wybranka piosenkarza. Z uwagi na to, że ma dopiero 47 lat na pewno nie wyobraża sobie samotności do końca życia, zatem wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne skandale, śluby i rozwody.

Jeśli rozwód z Dominiką Tajner rzeczywiście dojdzie do skutku, a wszystko na to wskazuje, to będzie to następne bolesne rozstanie wokalisty w świetle fleszy. Trzeba przyznać, że Michał Wiśniewski zdecydowanie nie ma szczęścia w sprawach sercowych.

Niektóre rozstania szczególnie zapadły w pamięć wszystkim zainteresowanym. Publiczne pranie brudów przez byłych małżonków to prawdziwa pożywka dla mediów, które skrupulatnie przyglądają się całej sprawie.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy szokującą prawdę o wszystkich małżeństwach Wiśniewskiego. Można się naprawdę zdziwić.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona