Trudne relacje Michała Wiśniewskiego z matką. Historia jej życia jest wstrząsająca, niewiele osób zna prawdę

Michał Wiśniewski
YouTube / Plejada
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. Jego najmłodsze lata przepełnione były bólem, cierpieniem i samotnością. O dobrych relacjach z matką mógł jedynie pomarzyć. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, jakie zdecydowała się udzielić rodzicielka lidera zespołu Ich Troje, opowiedziała o trudnej relacji z synem. Teraz na szczęście powoli wychodzi wszystko na prostą, ale przez lata nie mogli dojść do porozumienia. Niewiele osób wie, z jakimi problemami musiała zmagać się mama muzyka, historia jej życia może wielu zszokować. Przedstawiamy fakty na temat ich relacji i tego, czemu musiała stawić czoła kobieta.

Michał Wiśniewski w czasach swojej świetności był na językach całego kraju. Dziennikarze bez przerwy doszukiwali się nowych ciekawostek z jego życia, którymi mogliby zaciekawić swoich czytelników. Zaczęli więc odkopywać sprawy z przeszłości artysty, które były zaskoczeniem dla wielu. Udało im się dotrzeć do jego matki, która podzieliła się swoją historią. Okazuje się, że kobieta musiała zmierzyć się ze straszną chorobą, która mocno wpłynęła na ich relacje. Mężczyzna nigdy nie miał wsparcia w matce i nigdy jej przy nim nie było. Wychowywał się z ojcem, a później w rodzinach zastępczych.

Oboje starali się odbudować relację, Michał mimo wszystko wyciągnął ku niej pomocną dłoń i wykazał się wielkim sercem. Czy udało im się wszystko naprawić? O tym dowiecie się w kolejnych stronach naszej galerii.

Michał Wiśniewski niejednokrotnie opowiadał o swoim trudnym dzieciństwie, chociaż nie przychodziło mu to z łatwością. Wiadomo, że jego rodzice rozwiedli się, gdy ten miał 3 lata.

Przez jakiś czas mieszkał w Niemczech, tam uczęszczał do gimnazjum oraz do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na fortepianie. Jako młody chłopak podejmował się różnych prac, między innymi pracował w hurtowni cebuli i otworzył własne biuro tłumaczeń. W 1990 roku z kolei, próbował, jako jedna z pierwszych osób wprowadzić w Polsce plastikowe karty rabatowe.

Jego matka wróciła do jego życia, podczas gdy ten był w związku małżeńskim z Mandaryną. Chociaż kobiecie nie udało się poznać poprzedniej jego żony, Magdy Femme to poznała wszystkie pozostałe. Stwierdziła nawet, że tylko związek z Dominiką Tajner był prawdziwie szczęśliwym i udanym małżeństwem.

Przedstawiamy mroczą historię z życia pani Grażyny Wiśniewskiej. Dla wielu te fakty mogą okazać się szokujące, mogliście wcześniej o tym nie wiedzieć.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły relacji pomiędzy matką a synem.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokój
2. Oni naprawdę o to spytali?! Najbardziej kontrowersyjne pytania jakie padły w "Milionerach"
3. Rak skóry może dotknąć każdego. Teraz jesteśmy najbardziej narażeni, oto pierwsze objawy

Następna strona