Zdjęcia brata Michała Wiśniewskiego podbijają sieć. I nie bez powodu

Michał Wiśniewski
Instagram / Michał Wiśniewski
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michał Wiśniewski ma brata, o którym bardzo rzadko się mówi w mediach. Jakiś czas temu przypomniano sobie o nim, a jego zdjęcia podbijają sieć. Nic dziwnego, mężczyzna jest niesamowicie przystojny, jednak największe kontrowersje budzi fakt, do kogo jest podobny. Te zdjęcia mogą was naprawdę zaskoczyć.

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał przed światem tego, że ma brata, choć wciąż niewiele wiadomo na jego temat. Mężczyzna rzadko pojawiał się w mediach i już dawno temu słuch o nim zaginął, a spora część ludzi nawet nie wie o jego istnieniu.

Obaj nie mieli łatwego życia. Nie brakowało w nim zawirowań i zbaczania na złe ścieżki. Tadeusz Jakub Wiśniewski właśnie swojemu starszemu bratu zawdzięcza to, jak potoczyło się jego życie. Gwiazdor bardzo mu pomógł. Brat przyznał, że jego życie nie było usłane płatkami róż. O tym, że w dzieciństwie los nie oszczędzał żadnego z nich, wszyscy doskonale wiedzą.

Mimo że kiedyś Wiśniewski robił wszystko, by zwrócić na siebie uwagę, to o jego rodzinie nie mówiło się zbyt wiele. Wiedział, że są pewne granice, których nie należy przekraczać i mimo wszystko, choć odrobinę prywatności zachował tylko dla siebie. Jego brat jednak postanowił wypowiedzieć się w filmie o Michale, a jego słowa zaskoczyły wszystkich.

W dzisiejszej galerii przedstawiamy zdjęcia Tadeusza Jakuba Wiśniewskiego, jego krótką historię oraz to, do kogo jest podobny.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nieziemskie w smaku i bajecznie proste ciasta bez pieczenia na Boże Narodzenie
2. Nikt nie wierzy w to, ile ona ma lat. Od jej zdjęć może podnieść się ciśnienie, zwłaszcza te w bikini są gorące
3. Niezwykłe, co robi ten pies z kotem. Właściciele od razu chwycili za aparat
4. Znaki zodiaku to nie wszystko. Sprawdź co mówi o tobie godzina, w której się urodziłeś, zdradza wiele szczegółów na twój temat
 

Następna strona