Michał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowa

Autor Agata Jaroszewska - 13 Maja 2020

Michał Wiśniewski jest jednym z bardziej rozpoznawalnych wokalistów na rodzimym rynku muzycznych. Chociaż ostatnio głównym tematem wiadomości na jego temat jest kontrowersja wokół nowego związku kochliwego artysty, to tym razem szeroko komentowany jest film wrzucony przez Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski hot16

Zobacz także: Nie mogli przewidzieć, że nagle pojawi się były mąż Marty Kaczyńskiej. Padły zupełnie nieoczekiwane słowa

Michał Wiśniewski postanowił przyjąć wyzwanie i wziął udział w popularnej akcji #hot16challenge2, której celem jest zebranie dla polskich szpitali pieniędzy. Wcześniej już podobnymi nagraniami podzielili się między innymi Michał Szpak czy Agnieszka Chylińska, jednak Michał Wiśniewski podszedł do zadania w wyjątkowo nietypowy sposób i postanowił zakpić z większości czekających na jego odpowiedź. To jedno z bardziej dosadnych hot16 jakich przyszło nam słuchać w ostatnich dniach.

Michał Wiśniewski dzieci

Cała zabawa polega na tworzeniu w krótkim czasie utworów opisujących trudną rzeczywistość w czasie epidemii koronawirusa. Gwiazdor w nietuzinkowy sposób spełnił zasady gry i do stworzenia następnych wersów zdecydował się zaprosić jedno ze swoich dzieci, wybór może być zaskoczeniem. Pole do wyboru było jednak ogromne, wszak oprócz swoich pociech opiekuje się także czwórką dzieci nowej partnerki.

Michał Wiśniewski żony

Nie tylko dzieci artysty mogą liczyć na rzucone przez niego wyzwanie. Kochliwy gwiazdor także spośród uzdolnionych muzycznie byłych żon wskazał jedną, zapraszając ją do udziału w akcji charytatywnej. Ciekawe, czy zdecyduje się odpowiedzieć liderowi Ich Troje i czy zrobi to w równie nietypowy jak on sposób.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Zobacz także:

  1. Znaki zodiaku, które są bratnimi duszami. Ich małżeństwa są niezniszczalne
  2. 14-latek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety. Nie mieści się w głowie, co stało się potem, rodziny są załamane
  3. Polska weszła w III etap odmrażania gospodarki. Zobacz, co się zmieni, a za co nadal grożą surowe kary
  4. Po 77 latach małżeństwa para odchodzi niemal równocześnie. Ich dzieci podejmują decyzję, która doprowadzi do łez każdego twardziela

Źródło: YouTube / Michał Wiśniewski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News