Michał Wiśniewski znowu będzie tatą! Z kim dotychczas miał dzieci?

Michał Wiśniewski
Instagram/m_wisniewski1972
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Michał Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się o rozwodzie gwiazdora z Dominiką Tajner, a niedawno gruchnęła plotka, że piosenkarz spodziewa się kolejnego, piątego już dziecka! Z tej okazji przypominamy jak wyglądają dzieci i byłe małżeństwa artysty.

Michał Wiśniewski jest lubianym przez wielu muzykiem, którego kariera rozpoczęła się ponad 20 lat temu. Artysta był kilkukrotnie żonaty, a jego związki często owocowały dziećmi. W pierwszym kwartale tego roku do mediów trafiła informacja o planowanym rozwodzie gwiazdora, a już można usłyszeć o jego kolejnym związku i nieślubnym dziecku w drodze.

Wielu z nas zaskoczyła informacja o rozpadzie małżeństwa Michała Wiśniewskiego i córki Apoloniusza Tajnera, Dominiki. Artysta często zachwalał swój związek i sam określał żonę jako swoją pasję. Nie będzie to jednak pierwszy rozwód piosenkarza. W 2001 roku muzyk rozstał się z artystką Magdą Femme, a w 2006 roku pożegnał matkę dwójki swoich dzieci - Martę Mandrykiewicz, znaną również jako Mandaryna. W latach 2006 - 2011 małżonką Wiśniewskiego była Anna Świątczak, z którą ma również dwoje dzieci. Rok później celebryta zawarł związek małżeński z Dominiką Tajner. Najbliższymi obserwatorami miłosnych podbojów gwiazdora była czwórka jego dzieci. Najstarszy, syn Xavier, który przyszedł na świat w 2002 roku jako pierwsze dziecko Mandaryny. Rok po nim urodziła się Fabienne Marta. Dwójka dzieci występowała w programie "Jestem jaki jestem", opisującym życie jednej z najpopularniejszych par celebrytów w Polsce. Trzecie małżeństwo artysty przyniosło mu parę córek, Etiennette i Vivienne, a od 2012 roku piosenkarz wspólnie z Dominiką Tajner wychowywał jej syna z poprzedniego małżeństwa - Maksymiliana.

Wśród tylu imion i dat łatwo się pogubić, dlatego możemy tylko domyślać się jakie to sprawia problemy ojcu takiej liczby pociech. Mimo tego Michał Wiśniewski kreuje sobie w mediach obraz odpowiedzialnego i opiekuńczego taty, publikując wiele zdjęć i materiałów wideo zawierających nagrania kolejnych imprez urodzinowych jego dzieci oraz wakacyjnych wyjazdów. Dla ciekawskich relacji Wiśniewskiego z potomstwem przygotowaliśmy galerię ukazującą krótką, ale krętą historię patchworkowej rodziny celebryty.

Kliknij "Następna strona", aby przypomnieć sobie jak wyglądał ślub Wiśniewskiego i Mandaryny.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
2. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
3. Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z ostatnich dni porażają. Oby szósta z nich nigdy się nie spełniła, bo będzie bardzo źle

Następna strona