Nowotwór zaatakował Michała Wiśniewskiego. Druzgocąca diagnoza, a po niej przyszedł następny cios

Michał Wiśniewski zachorował na nowotwór
instagram/m_wisniewski1972/
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Wiśniewski zachorował na raka

Michał Wiśniewski ma za sobą trudną przeszłość, o której coraz śmielej opowiada. Na tapecie kolorowej prasy znajdowały się nie tylko jego liczne małżeństwa, ale i ogromne długi czy problemy zdrowotne. Na tej płaszczyźnie gwiazdor ma naprawdę sporo przykrego doświadczenia. Najpierw diagnoza nowotworu, a po niej kolejny cios. 

Michał Wiśniewski niemal z dnia na dzień dowiedział się, że choruje na nowotwór. Dziennikarz Radia Zet przeprowadził z artystą rozmowę, która głównie opierała się o jego choroby. Nie da się ukryć, że prócz raka, media donosiły o wielu problemach zdrowotnych Michała, czego on często nie komentował w żaden sposób, co z kolei rodziło jeszcze więcej dyskusji. 

Dziennikarz postanowił zatem wprost przedstawić liderowi "Ich Troje" swoją listę rzekomych chorób, które go dotknęły i zapytać, która z nich jest prawdziwa. Nie ulega wątpliwościom, choć sam Michał zapewne wolałby żeby było inaczej, że rzeczywiście przyszło mu zmierzyć się z nowotworem.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza rzecz, którą zobaczysz na obrazku, zdradza Twoje najskrytsze marzenia. Niesamowita zgodność z rzeczywistością

- Obecnie nie, bo zmiana wycięta. Miałem podskórniaka złośliwego. Kiedyś powiedziałem, że przez jakiś czas będę niedysponowany ze względu na chorobę nowotworową i zarzucono mi, że promuję się na chorobie. To opublikowałem badanie. To było błędem, bo nie musiałem się tłumaczyć. Jeśli jesteś alkoholikiem i funkcjonujesz na emocjach, to popełniasz błędy - powiedział.

Artysta przyznał, że chorował na podskórniaka złośliwego, którego na szczęście udało mu się pozbyć. Choć nigdy nie ukrywał, że przyszło mu walczyć z rakiem, swego czasu wylało się na niego morze hejtu, gdzie zarzucano mu, że próbuje wypromować się na swoich problemach zdrowotnych. Wokalista nie zamierzał jednak się poddawać, ani tym bardziej przejmować negatywnymi opiniami, i nie zważając na krytykę walczył o swoje zdrowie. Rak nie był jednak jedyną chorobą, z którą zmierzył się Michał Wiśniewski. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać prawdę o chorobach Michała Wiśniewskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Za wszelką cenę chciała pokazać umierającej mamie nienarodzonego wnuka. Wymyśliła niebywały sposób, aby się udało
  2. Ręce opadają, wielu z nas je stosuje. Najgłupsze i najbardziej szkodliwe diety na odchudzanie
  3. 12-latek bawił się z kolegami na trampolinie. Nagle urwała się sprężyna, zdjęcia tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Następna strona