Porażające nagranie wyciekło do sieci. Wiśniewski jeszcze nigdy nie był tak wkurzony, poleciały niecenzuralne słowa

Michał Wiśniewski się wkurzył
Instagram m_wisniewski1972
Wstecz

1 z 7

Dalej

Michał Wiśniewski się zdenerwował

Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze specyficznego wizerunku, ale także z kontrowersyjnych wypowiedzi. Na profilach w mediach społecznościowych muzyka często pojawiają się nagrania, w których piosenkarz komentuje otaczającą go rzeczywistość. Tym razem stało się coś, co doprowadziło wokalistę Ich Troje do ostateczności. Na nagraniu, które trafiło do sieci nie brakuje wulgaryzmów i wyraźnych objawów zdenerwowania.

Okazało się, że charyzmatyczny muzyk nie może zrozumieć tego, co kieruje pewną grupą społeczną. Na facebookowej osi czasu Michała Wiśniewskiego pojawiają się posty tworzone przez jego znajomych, które sprawiają, że piosenkarz ma ochotę wyrzucić komputer przez okno. Poglądy niektórych ludzi nie mieszczą mu się w głowie.

Tematem wypowiedzi Michała Wiśniewskiego są wybory prezydenckie, które odbyły się w ubiegłą niedzielę. Wokalista "Ich Troje" nie podzielił się informacją o tym, kto jest jego kandydatem. Jego refleksja jest znacznie bardziej ogólna, ale nie sposób odmówić mu racji. Nagranie, które pojawiło się na jego Instagramie, pełne jest przemyśleń, ale rozgoryczenia. 

Muzyk nie przebiera w słowach i nie cenzuruje tego, co mówi. Jest szczery do bólu i bezkompromisowy. Z typową dla siebie pasją mówi to, co myśli. Widać, że tematy okołopolityczne doprowadzają go do frustracji. Niewątpliwie, podobne wrażenie odnosi wielu Polaków.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co powiedział Michał Wiśniewski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Był gwiazdą pierwszego "Big Brothera". Ciężko uwierzyć, jak dzisiaj wygląda jego życie, niebywałe doniesienia
  2. Twoje stare buty mogą wyglądać jak nowe. Wystarczy kilka trików, efekt jest niesamowity
  3. Spójrz na swój mały palec. Jego kształt zdradza Twoje największe sekrety
  4. Ogłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dziecko

Źródło: Fakt 

Następna strona