Największy gwiazdor Sylwestra Polsatu przyćmił Wiśniewskiego. Niemożliwe, co zrobił

Michał Wiśniewski
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michał Wiśniewski jest gwiazdą, bez której wielu nie wyobrażało sobie tegorocznego Sylwestra. Wokalista swoim występem uświetnił imprezę organizowaną przez stację Polsat. Wszyscy byli przekonani, że to właśnie jego koncert zrobi na widzach największe wrażenie, jednak dopiero po czasie okazało się, jak bardzo się mylili. Jedna z gwiazd Polsatu zdecydowanie skradła serca publiczności i przyćmiła występ lidera zespołu Ich Troje. To niebywałe, co takiego celebryta zrobił na scenie.

Michał Wiśniewski zaszczycił stację Polsat swoim niesamowitym występem. Najwięksi fani stali w pierwszych rzędach i gdy tylko ich oczom ukazał się czerwonowłosy gwiazdor od razu dali się porwać do tańca. Jego występ z pewnością był jednym z najdłużej wyczekiwanych. Pojawił się w nietypowej stylizacji, która zaskoczyła wszystkich. Od lat wiadomo, że lider zespołu Ich Troje jest kontrowersyjną osobą, która lubi skupiać na sobie uwagę innych, jednak jak się okazuje, jest ktoś, kto w tej kwestii powoli wygryza Michała.

Jest to jedna z Polsatowych gwiazd, która od dłuższego już czasu cieszy się dużą popularnością. Wszystko przez swoje zachowanie, nietypowe stroje i niebywały talent. Za każdym razem zaskakuje publiczność niesamowitym wokalem a ponadto jego występy to prawdziwe widowisko. Każdy szczegół jest precyzyjnie dopracowany. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec, że wkłada serce w to, co robi.

Panowie są dla siebie ogromną konkurencją. Obaj uwielbiają nietuzinkowe kreacje, oryginalne uczesania i błyskotki. Wokalista Ich Troje podczas tegorocznego Sylwestra mimo wszelkich starań został przyćmiony. Sprawdź, kto odebrał mu uwagę widzów.

Kliknij Następna Strona, żeby sprawdzić, czyj występ był bardziej spektakularny.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tajemnice serialu Alternatywy 4 są porażające. Mało się o tym mówiło, teraz wszystko ujawniono
2. Nie było mu łatwo. Największe skandale i dramaty Zenka Martyniuka
3. Prawda o śmierci Dawidka Żukowskiego jest najgorsza z możliwych. Największe dramaty 2019 roku
4. Nagle Michał Szpak przerwał piosenkę i krzyknął do mikrofonu. Publiczność aż poderwało
 

Następna strona