15 najdziwniejszych zachcianek gwiazd. Bez tego nie wyjdą na scenę

Michał Szpak
Youtube.com/Plejada
Wstecz

1 z 17

Dalej

Michał Szpak to wokalista, którego cała Polska miała szansę poznać przy okazji pierwszej edycji programu "X-Factor". Muzyk zaskakiwał od samego początku swoimi nietuzinkowymi kreacjami, androgenicznym wyglądem, wrażliwością, ale i charyzmą. Sam o sobie mówi "barwny ptak" i często podkreśla, że nawet gdyby nie został muzykiem, jego wygląd by się nie zmienił. Jako gwiazda ma prawo do żądania od organizatorów koncertu spełnienia pewnych wytycznych, które bywają zaskakujące. Są celebryci, których zachcianki sprawiają, że opada szczęka. Przedstawiamy 15 artystów, których zachcianki szokują. 

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Jego muzyka przyciąga miliony fanów i jest jednym z najlepszych wokalistów męskich na rynku muzycznym. W 2016 roku wziął udział w konkursie Eurowizji, gdzie zajął zaszczytne 8. miejsce. Urodził się w muzycznej rodzinie, i już jako dziewięciolatek debiutował na scenie. Śpiewał w chórze, w liceum był wokalistą zespołu rockowego, a w 2011 roku znalazł się na przesłuchaniach do programu "X-Factor" nadawanego na antenie TVN. Wykonał fenomenalnie piosenkę "Dziwny jest ten świat" z repertuaru Czesława Niemena. Pierwszą edycję "X-Factora" przegrał z Gienkiem Loską, kończąc na drugim miejscu.

Michał Szpak zyskał międzynarodową sławę dzięki występowi na Eurowizji. Wykonał tam swój utwór "Colors of Your Life", czym zaskarbił sobie sympatię widzów różnych narodowości. Jak każdy artysta estrady, Michał regularnie koncertuje, co wiąże się z kilkoma ważnymi aspektami z życia artysty. Po pierwsze, Michał żyje w ciągłej trasie. Może to być dość męczące, zwłaszcza, w przypadku takiej gwiazdy. Koncerty są organizowane w różnych miastach, więc każdego dnia artysta pokonuje kilkaset kilometrów, aby dostać się z jednego występu na drugi. Po drugie, organizatorzy koncertów mają obowiązek zastosować się do jego "rideru", czyli listy zachcianek i warunków, które muszą być spełnione, żeby artysta wystąpił na scenie. Taką praktykę stosują gwiazdy na całym świecie. Niektóre z nich żądają niezwykłych rzeczy. Przedstawiamy najdziwniejsze zachcianki artystów. Będziecie w szoku.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona