Gdzie mieszka Michał Szpak? Te wnętrza powalają, w nr 6 aż trudno uwierzyć! [FOTO]

Michał Szpak
Instagram / Michał Szpak
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Michał Szpak pokazał zdjęcia luksusowego apartamentu, a fanom wręcz opadły szczęki. Wystrój mieszkania powala na kolana, a klimat w nim panujący sprawia wrażenie przytulnego kącika z duszą. Wokalista ma zarówno wielu fanów, jak i przeciwników, ale jednego nie można mu odmówić - charyzmy i silnego charakteru. Widać to na pierwszy rzut oka po spojrzeniu na jego apartament. Przedstawiamy fotografię i ciekawostki z tego, jak żyje artysta.

Michała Szpak od czasu, gdy w 2011 roku zdobył drugie miejsce w programie X-Factor, nieustannie święci triumfy na krajowej scenie muzycznej. Jego kariera błyskawicznie się rozwinęła, a wszystko dzięki sukcesowi na Eurowizji. Od tego czasu gwiazdor wydał już dwie płyty, z których każda piosenka stała się hitem nuconym przez jego fanów. Artysta brał również udział w telewizyjnych programach rozrywkowych takich jak: Taniec z gwiazdami, Ugotowani oraz Agent – Gwiazdy. W ostatnim czasie Szpak był także trenerem w dwóch edycjach The Voice of Poland.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się jego nietuzinkowe wyczucie stylu, a co za tym idzie, każdy zastanawia się, jak wygląda wnętrze jego mieszkania. Czy również są barwne, jak jego wyszukane stylizacje, czy może są zupełnym przeciwieństwem i artysta postawił na klasykę? Udało nam się dotrzeć do fotografii, które są odpowiedzią na nurtujące większość pytanie.

Michał Szpak sam wobec swojej osoby stosuje stwierdzenie, że jest barwnym ptakiem. Ptaki są zwierzętami, które potrzebują wolności i swobody. Podobnie jest w jego przypadku, mężczyzna bardzo często podkreśla, jak ważne są dla niego te wartości. Szczególnie widać to po jego krzykliwych strojach. Jego apartament to istne gniazdko wolnego ptaka. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak mieszka Michał Szpak.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć wnętrza jego przytulnego mieszkania.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 19 oznak świadczących o tym, że w Twoim organizmie zalęgły się pasożyty. Instruujemy, jak się ich pozbyć
2. Wydała fortunę na ubrania i biżuterię dla swojego "syna" wilkołaka. Zdjęcia podbijają sieć, ale powód jej zachowania rozdziera serce
3. 10 najgorszych rzeczy, jakie panny młode usłyszały na swoich weselach. Jak można coś takiego powiedzieć?!
 

Następna strona