Śmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Fani nie mają pojęcia, co uczynił po tragicznej informacji o jej odejściu przed kilku laty

Michał Szpak
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michał Szpak w 2015 roku musiał pogodzić się z tragicznym wydarzeniem, jakim było odejście jego mamy. Ich relacja była wyjątkowa, byli ze sobą niezwykle blisko, dlatego nadzwyczaj trudno było mu pogodzić się z tym faktem. Fani zupełnie nie mają pojęcia, co zrobił artysta po tym, jak dowiedział się o jej śmierci. Przez lata nie mógł przywyknąć do tej myśli.

Zobacz także: Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego

Michał Szpak nie ukrywał swojej bliskiej relacji z mamą. Byli ze sobą niesamowicie zżyci mimo tego, że nie  codziennie mogli spędzać czas wspólnie. Kiedy jego ukochana rodzicielka opuściła granice kraju, Michał nie mógł się z tym pogodzić. Mimo że widywali się rzadko i był już przyzwyczajony do jej nieobecności, to wieść o jej śmierci wstrząsnęła nim. Mężczyzna wolałby, żeby to nie była prawda.

- Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona - mówi w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje: 1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
2. 180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu

Mama muzyka zmarła 9 marca 2015 roku w wyniku długiej i ciężkiej choroby. W pamięci Michała jednak wciąż pozostaje żywa. To, co zrobił po jej śmierci, wzrusza do łez. Niewielu o tym wie.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

 

Następna strona