Michał Szpak zaszył się w domu z obawy przed koronawirusem. Pokazał kontrowersyjne zdjęcie, ręce opadają

Michał Szpak
Instagram michal_szpakofficial
Wstecz

1 z 6

Dalej

Michał Szpak zwrócił na siebie uwagę innych gwiazd - jedna z nich skrytykowała takie zachowanie

Michał Szpak dołączył do osób, które zdecydowały się nie wychodzić z domu. Decyzję podjął w związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2. Niedawno w mediach społecznościowych pochwalił się, jak spędza czas. Jednak nie wszystkim się to spodobało. Zupełnie inne zdanie na temat tego, jak powinniśmy się obecnie zachowywać ma inna gwiazda, która również opublikowała zdjęcie na swoim profilu.

Obecnie wiele gwiazd - w tym Michał Szpak - zdecydowało się ograniczyć kontakty towarzyskie w obawie o swoje zdrowie. Mnóstwo osób zostaje w domu, by zminimalizować ryzyko zarażenia się niebezpiecznym patogenem. Nie tylko celebryci, ale wszyscy obywatele znajdują różne sposoby na spędzanie czasu we własnych mieszkaniach. Niedawno polski piosenkarz opublikował na swoim profilu instagramowym relację, na której możemy zobaczyć, co robi, izolując się w domu. Jednak nie wszyscy popierają taką formę spędzania czasu.

Michał Szpak wzbudził kontrowersje nawet wśród innych celebrytów

To, w jaki sposób Michał Szpak organizuje czas spędzany w domu, mógł wydawać mu się w obecnej chwili całkowicie naturalny. Podobnie zachowuje się obecnie inna polska gwiazda. Mimo to znalazły się osoby, które uważają, że takie działania nie sprzyjają minimalizowaniu ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

Kliknij "Dalej", aby zobaczyć, co zrobił Michał Szpak

Zobacz także:

  1. Koronawirusem można zarazić także przez dotyk telefonu, pilota czy klawiatury. Wystarczy je zdezynfekować w prosty sposób
  2. Ciasto czekoladowe zrobić tylko z 2 składników. Wystarczy poznać jeden sprytny trik, niebo w gębie
  3. Jak uchronić się domowymi sposobami przed zarażeniem? Jest kilka, które mogą pomóc
  4. Wirus przenosi się na żywności? Wiadomo, jak się ustrzec, opublikowano poradnik

źródło: Jastrząb Post

Następna strona