Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

Michał Szpak
Instagram / Michał Szpak
Wstecz

1 z 12

Dalej

Michał Szpak to barwna osobowość, która swoim stylem zadziwia wielu. Wokalista ma swoich fanów i przeciwników, ale jednego nie można mu odmówić - charyzmy i silnego charakteru. Nie raz udowodnił, że nie zważa na przytyki. Ci wielbiciele to naprawdę wierna społeczność, oddana jego twórczości, co Michał bardzo docenia. Niejednokrotnie ich zaskakuje, a nas tymczasem zwaliły z nóg wieści o jego nowym mieszkaniu. Przedstawiamy kilka ciekawostek o tym, jak żyje.

Michał Szpak to wokalista wykonujący muzykę pop-rockową, z nawiązaniami do ballad lat 80. i 90., XX wieku. Zasłynął głównie jako finalista pierwszej edycji programu "X-Factor", nadawanego niegdyś na antenie TVN. Zdobył drugie miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską. W późniejszym czasie zwyciężył Festiwal Piosenki Rosyjskiej, zdobył nagrodę na festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a jego kariera rozwinęła się na dobre wraz z jego uczestnictwem w 61. Konkursie Eurowizji z utworem "Colors of Your Life".

Michał Szpak urodził się w Jaśle w 1990 roku. Dorastał w muzycznej rodzinie: jego ojciec śpiewał w chórze, a matka śpiewała i grała na gitarze. Ma dwójkę starszego rodzeństwa oraz młodszą siostrę. Brat Michała jest bokserem, a starsza siostra śpiewaczką operową.

Mężczyzna jest typem samouka, nigdy nie uczęszczał na żadne lekcji śpiewu. Mimo to śpiewał już w wieku dziewięciu lat, kiedy to odnotował pierwsze występy w hard-rockowym zespole o wymownej nazwie Whiplash.

Michał Szpak przez większą część życia spotykał się z gnębieniem i hejtem, ze względu na charakterystyczny styl bycia i androgeniczny wygląd, który z czasem stał się jego atutem. Burza włosów i sposób, w jaki zachowuje się na scenie, przyciąga masę fanów, zwłaszcza płci żeńskiej. Michał ma ogromną ilość wielbicielek i widać to doskonale w mediach społecznościowych, które celebryta bardzo skrzętnie pielęgnuje. Na Instagramie ma niezliczoną ilość zdjęć. Ma też świetne zadatki na modela, co doskonale pokazują całe sesje publikowane na jego profilu. Jako osobowość telewizyjna sprawdzał się doskonale będąc trenerem w programie "The Voice of Poland". Trzykrotnie gościł też w show u Kuby Wojewódzkiego.

Dużym zainteresowaniem cieszy się jego wyczucie stylu, zatem każdy zastanawia się, jak wyglądają jego cztery kąty. Czy również są barwne, jak jego wyszukane stylizacje, czy może są zupełnym przeciwieństwem i artysta postawił na klasykę. 

Michał Szpak sam o sobie mówi, że jest barwnym ptakiem. Ptaki to zwierzęta, które potrzebują wolności i swobody, co też tyczy się artysty, który bardzo często podkreśla, jak ważne są dla niego te wartości. Szczególnie widać to po jego krzykliwych strojach, które często obnażają jego ciało. Jego mieszkanie to istne gniazdko wolnego ptaka. Przedstawiamy, jak mieszka Michał Szpak.

Kliknij "Następna strona" żeby zobaczyć, w jakich luksusach żyje gwiazdor

Następna strona