Gdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nóg

Michał Szpak, dom
instagram/michal_szpakofficial/
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jak mieszka Michał Szpak?

Michał Szpak w zatrważającym tempie rozwija swoją karierę wokalną. Choć jeszcze kilka lat temu nikt nie widział, kim jest ten charyzmatyczny i kolorowy mężczyzna, dziś tysiące fanów zjawia się pod sceną, by móc na żywo posłuchać jego głosu. Artysta regularnie koncertuje, przewija się na łamach programów telewizyjnych, ale i znajduje czas dla siebie, który pożytkuje np. na podróże. To wszystko Michał chętnie pokazuje na swoim Instagramie, choć stara się nie zdradzać zbyt wiele, dlatego rodzinę czy najbliższych przyjaciół próbuje trzymać z dala od mediów. Na szczęście jego bacznym obserwatorom nie umknęły zdjęcia z jego zacisza domowego. 

Michał Szpak na swoim instagramowym profilu pokazał swoje "cztery ściany", udowadniając tym samym, że trudno określić je "skromnymi". Juror "The Voice of Poland" mieszka w luksusowym apartamencie z bajecznym, świetnie pasującym do jego osobowości wnętrzem. Zachowany minimalizm, któremu jednak nie brakuje pazura - białe i szare ściany, czarne i drewniane meble, rośliny ożywiające wnętrze i połączenie nowoczesności ze spokojną tradycją. 

Michał zadbał również o dodatki takie jak: miękki dywan, na którym uwielbia leżeć, lustra powiększające wnętrze i dekoracyjne akcesoria, które są świetnym dopełnieniem całości. Apartament robi naprawdę ogromne wrażenie, a pisanie w takim miejscu kolejnych utworów z pewnością jest czystą przyjemnością. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć jak wygląda wnętrze apartamentu Michała Szpaka.

 

ZOBACZ TAKŻE:  

  1. Kształt brzucha mówi o tobie więcej niż możesz się spodziewać. Stań przed lustrem i sprawdź dlaczego przybierasz na wadze
  2. Dziewczyna rzuciła go, bo był koszmarnie gruby. Zemścił się na niej w najlepszy sposób, spektakularne zdjęci
  3. Dowiedziała się, że urodzi bliźniaczki. Rzadka choroba zagrażała ich życiu, po porodzie wyglądały zupełnie inaczej

Następna strona