Nagle Michał Szpak przerwał piosenkę i krzyknął do mikrofonu. Publiczność aż poderwało

Michał Szpak
YouTube / Polsat
Wstecz

1 z 5

Dalej

Nagle Michał Szpak przerwał piosenkę i krzyknął do mikrofonu. Publiczność aż poderwało

Michał Szpak zaskoczył widownie Sylwestra z Polsatem w Chorzowie. Popularny wokalista był jedną z gwiazd imprezy. Podczas swojego występu na scenie Stadionu Śląskiego nagle przerwał piosenkę i krzyknął do mikrofonu. Publiczność się tego kompletnie nie spodziewała. W następnych slajdach dowiecie się, jakie sława gwiazdora poderwały widzów.

Podczas sylwestra, na scenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie wystąpiło wiele gwiazd. Jedną z nich był niezwykle popularny wokalista, Michał Szpak. Gwiazdor rozpoczął występ na polsatowskim sylwestrze bardzo kontrowersyjnie. Podczas śpiewania swojego największego przeboju pt. Color of your life towarzyszyli mu na scenie mężczyźni ubrani w sukienki. Mężczyzna zadbał również o swój wygląd, a jego wyjątkowe kreacje zachwyciły fanów.

Później popularny wokalista pojawił się na scenie po raz drugi, tuż po północy. Miał na sobie jednoczęściowy kostium. Góra stylizowana była na kurtkę i miała dwa rzędy guzików, dół natomiast stanowiły luźne spodnie w typie znów modnych ostatnio tzw. dzwonów. Całość była koloru rudego i mocno połyskiwała. Wszystko dopełniał błyszczący makijaż oczu, widoczna z daleka biżuteria i przedłużone, sztuczne paznokcie.

Po rozpoczęciu nowego roku i życzeniach, jakie prowadzący show złożyli publiczności, wokalista zaśpiewał wielki przebój Whitney Huston (choć oryginalnie należał do Dolly Parton) "I Will Always Love You". Podczas wykonywania piosenki, mężczyzna nagle przerwał śpiew i krzyknął do mikrofonu. Widzowie byli zaskoczeni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co wykrzyknął przez mikrofon Michał Szpak, kliknij Następna strona

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wielki horoskop 2020 jest pełny dobrych wróżb. Można pogratulować 3 znakom zodiaku, ich życie całkowicie się odmieni
2. Śmierć na planie "Pana Wołodyjowskiego". Dramatyczne sekrety dotyczące kultowego filmu ujawniono dopiero po latach
3. Chcesz wiedzieć, co przyniesie 2020? Wróżby noworoczne naszych prababek zdradzą całą prawdę
4. Maryla Rodowicz nie zna umiaru. Przypominamy jej sylwestrowe kreacje z ostatnich lat, aż oczy bolą

Następna strona