Prince Jackson ma już 22 lata. Zdjęcia najstarszego syna Michaela Jacksona powalają

Michael Jackson
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Michael Jackson miał troje dzieci, a najstarszy z nich, Prince ma już 22 lata. Przyszedł na świat 13 lutego 1997 roku. Dziś niewiele o nim wiadomo, ponieważ mężczyzna nie lubi pokazywać się w błysku fleszy i rzadko rozmawia z dziennikarzami. Okazuje się jednak, że zajmuje się bardzo ciekawymi rzeczami, które może niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć. Jego aktualne zdjęcia szokują, syn króla popu wygląda niesamowicie. 

Michael Jackson był dobrym ojcem dla swoich dzieci. Do dziś powtarzają, że miały zwyczajne i bardzo udane dzieciństwo, gwiazdor był według nich najlepszym ojcem, jakim tylko mógłby być.  Wiele lat temu mówiło się jasnych włosach i delikatnej białej skórze chłopca. Media na cały świecie spekulowały i gdybały, czy to możliwe, że jest on faktycznie dzieckiem Michaela Jacksona. Dziś nie ma ku temu żadnych wątpliwości, im starszy jest, tym bardziej przypomina ojca. 

Dzieci Jacksona przez lata były odizolowane od świata. W posiadłości Neverland spędzały większość czasu. Rzadko wychodziły z domu, nie chodziły do szkoły, nie uczestniczyły w życiu społecznym i były chronione przed błyskiem fleszy. Jeśli pojawiały się publicznie, zawsze występowały w maskach lub miały zakryte twarze. Chociaż dla wielu osób nieustanne ukrywanie dzieci przed światem może wydawać się niepokojące, Jakcson jedynie pragnął dla nich spokoju. To, jakie podejście aktualnie ma do tego jego najstarszy syn, może zaskoczyć. 

Prince nie uważa się za celebryte, a większość osób twierdzi, że jest zaskakująco normalny. Sprawdź, czym się aktualnie zajmuje 22-latek i zobacz jego powalające na kolana zdjęcia. 

Kliknij Następna Strona, żeby się dowiedzieć.  

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Chłopiec urodził się ze zniekształconą twarzą, drastyczne zdjęcia. Dorósł i na jego widok nikomu nie jest już do śmiechu
2. Don Vasyl tonie w długach. Ale jak zobaczycie jego złoty dom i królewskie wnętrza, padniecie
3. Łapią bezdomne koty i zabijają je w haniebnym celu. Wyciekły wstrząsające zdjęcia z "fabryki"
4. Konieczna była rekonstrukcja twarzy. Nieziemsko przystojny, kultowy aktor miesiącami dochodził do siebie
 

Następna strona