Wydał tysiące na operacje plastyczne. Teraz nie da się na niego patrzeć

Mężczyzna przeszedł operacji plastycznych
archiwum prywatne
Wstecz

1 z 8

Dalej

Wydał ogromne pieniądze, by wyglądać zupełnie inaczej

Mężczyzna, o którym chcemy wam opowiedzieć, wykazał się niebywałą odwagą tak drastycznie zmieniając swój wizerunek i to w tak młodym wieku. Operacje plastyczne, na które się zdecydował, a raczej ich skutki, są już nieodwracalne, z czego on doskonale zdaje sobie sprawę. 22-latek jest jednak zadowolony ze swojego wizerunku, a nawet chętnie pokazuje woje zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie jednak często przychodzi mu zmierzyć się z obraźliwymi komentarzami.

Mężczyzna, który widnieje na zdjęciu to 22-letni Kolumbijczyk, Eric Yeiner Hincapie Ramirez, posługujący się na co dzień pseudonimem "Kalaca Skull". Pseudonim nie jest przypadkowy, bowiem ma pasować do mrocznego i nad wyraz ostentacyjnego wizerunku chłopaka. Liczne tatuaże, pokrywające niemal całego jego ciało od razu rzucające się w oczy, to jedynie wierzchołek góry lodowej. 

Jeszcze nim Eric zdecydował się na wytatuowanie twarzy, bowiem tak, na niej również nie zabrakło czarnego trwałego tuszu, pokusił się o niewyobrażalny krok. Przy pomocy licznych operacji plastycznych, na które przeznaczył fortunę, mężczyzna spełnił swoje marzenie o twarzy przypominającej czaszkę szkieletu. 

22-latek odciął nos, uszy, a język przeciął na pół. Włosy zgolił na kształt irokeza, a całość zwieńczył wspomnianymi wcześniej tatuażami. Choć zdecydowana większość osób, która widziała zdjęcia Erica, albo co więcej, miała możliwość spotkać go osobiście uważa, że wygląda odrażająco i żadna z jego zmian nie jest atrakcyjna. On sam jednak jest zadowolony ze swojego dotychczasowego wizerunku, a nawet ma w planach kolejne zmiany. 

- Tak naprawdę ja tylko podążam za swoimi marzeniami, za swoją drogą. To jest mój cel. Poza tym jestem zwyczajnym chłopakiem, tylko wyglądam inaczej niż wszyscy. Jednak niczym innym się od reszty nie różnię. To jest tak, jakbym słuchał innej muzyki niż wszyscy czy oryginalnie się ubierał. Po prostu taki chcę być - przyznał. 

22-latek cieszy się z niewielkiego dość grona osób, które są zafascynowane jego wyglądem, a nawet deklarują, że chciałyby wyglądać tak samo. Jeżeli jesteś ciekaw, jak wygląd dziś Eric "Kalaca Skull" koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć jak po licznych operacjach plastycznych wygląda Eric. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. W te święta popłynęło wiele łez. Wspominamy tych, którzy odeszli w Boże Narodzenie 2019, na zawsze pozostaną w naszych sercach
  2. Kształt nosa zdradza całą prawdę o charakterze. Wcale nie osoby o krzywym nosie są najgorsze, wystrzegaj się kogo innego
  3. Horoskop 2020 gwarantuje bogactwo dla 3 znaków zodiaku. Reszta musi się pilnować, może popaść w długi
Następna strona