Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików

Tricki z proszkiem do pieczenia
Lolmania @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 20

Dalej

Tricki z proszkiem do pieczenia

Mężczyzna wsypał proszek do pieczenia do swoich butów, a efekt przerósł jego najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, że możemy go stosować nie tylko do pieczenia pysznych ciast, ale także w wielu innych codziennych czynnościach. Proszek do pieczenia może zdecydowanie ułatwić nam życie.

Proszek do pieczenia to chyba najpopularniejsza substancja, która skutecznie spulchnia każdy wypiek. Gospodynie domowe używają go do ciast od przeszło stu lat, ale może być również stosowany do innych czynności domowych. W jego składzie znajduje się wodorowęglan sodu, czyli popularna soda oczyszczona. Jednak proszek zawiera również regulatory kwasowości, które niwelują gorzkawy posmak, jaki zostawia sama soda. 

Niektórzy zastanawiają się, czy proszek do pieczenia aby na pewno jest bezpieczny dla zdrowia. Jak każda substancja chemiczna, nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm, choć w niewielkich ilościach nie powinien się okazać szkodliwy. Jednak ciasta, które zostały spulchnione proszkiem do pieczenia, mogą powodować zgagę, jeżeli nasz żołądek jest nadwrażliwy. 

Proszek do pieczenia przyda się nie tylko w kuchni, ale także w wielu innych czynnościach domowych. Jak się okazuje świetnie sprawdzi się w trakcie porządków, podczas prania, w walce z mrówkami, a także z przetłuszczającymi się włosami. Wygląda na to, że to prawdziwy niezbędnik w każdym domu. 

18 tricków z zastosowaniem proszku do pieczenia z pewnością odmieni Wasze życie. Ułatwi Wam wiele czynności i rozwiąże niejeden problem. Koniecznie dowiedzcie się, jak wykorzystać tę substancję na kilkanaście różnych sposobów. Od teraz nie będziecie mogli sobie wyobrazić waszego życia bez proszku do pieczenia.

Zobacz także:

1. Elżbieta Jaworowicz nie jest kryształowa jak wszyscy sądzą? Oskarżenia padają ze strony uczestników jej programów

2. Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę

3.Sekret idealnych kotletów mielonych na niedzielny obiad. 7 prostych zasad, które gwarantują najlepszy smak

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszy trick 

Następna strona