51-latek opisał, co się działo z jego organizmem po zarażeniu koronawirusem. "Nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi"

mężczyzna
East News AFP
Wstecz

1 z 6

Dalej

Mężczyzna zarażony koronawirusem opisał straszne skutki COVID-19

51-letni mężczyzna zarażony wirusem SARS-CoV-2 postanowił przekazać społeczeństwu kilka ważnych wiadomości. Chociaż chory prowadził aktywny tryb życia, obecnie jego organizm toczy trudną walkę z niebezpieczną chorobą.

Mężczyzna, który zdecydował się nagrać film, nie tylko apeluje do społeczeństwa o odpowiedzialne zachowanie, ale obala też wiele mitów, dotyczących koronawirusa. Autor nagrania podkreśla fakt, że przebieg choroby nie przypomina zwykłej i niegroźnej grypy. Jak sam przyznał, prawdopodobnie nigdy nie czuł się aż tak źle. Dlatego to czas, by skończyć z bagatelizowaniem zagrożenia.

Mężczyzna chory na COVID-19 bardzo cierpi

Mężczyzna, którego przypadek opublikował portal Wprost, przez całe nagranie opowiada o trudnych i niebezpiecznych objawach choroby wywołanej koronawirusem. 51-latek również podaje, po czym rozpoznał, że jest chory, wyliczając wszystkie symptomy. Zanim zachorował, uważał się za osobę o wyjątkowo dobrym zdrowiu i kondycji, pomimo tego, że nie jest już najmłodszy.

Chociaż niektórzy przechodzą chorobę bezobjawowo, 51-letni mężczyzna jest dowodem na to, że nawet organizm, który jest przyzwyczajony do regularnego wysiłku, ma problem z walką z koronawirusem. Autor nagrania nie ma wątpliwości co do tego, że w czasach epidemii SARS-CoV-2 wiele osób czeka bardzo trudna i nierówna walka. Film został opublikowany przez brytyjskie Guardian News.

Kliknij "Dalej", aby dowiedzieć się, co przechodzi zainfekowany mężczyzna

Zobacz także:

  1. Woźny po 62 latach znalazł zagubioną torebkę. Zajrzał do środka i odebrało mu mowę
  2. Niewiarygodne, wystarczy jeden tani składnik, by zrobić przepyszne danie dla całej rodziny. Trik szefa kuchni olśniewa
  3. Ważny apel pielęgniarki ws. koronawirusa. Nikt o tym nie mówi, szczególne niebezpieczeństwo dla kobiet
  4. Przez przypadek znaleźli w szkole przedmiot ukryty przez ponad 60 lat. Zaniemówili, gdy zobaczyli, co było w środku

źródło: Wprost

Następna strona